2019 aasta novembris alustasid Favorte ja Hammerhead Lasnamäel Taevakivi ärihoone ehitust. Uut StockOffice tüüpi ärihoonet hakati rajama Taevakivi ja Osmussaare tee risti. Hoone sarikapidu peeti selle aasta juuni alguses ja hoone valmib juba septembri lõpus.
 

Lasnamäe väljakujunenud tootmispiirkond on loonud kõik vajalikud tingimused edukaks äriks ning ümbruskonna puhul oli tunda kombineeritud kontseptsiooni vajadust piirkonnas. Selle lahendamiseks loodud Taevakivi ärihoones on suured lao- ning tootmisruumid koos keskmise suurusega kontori- ning kaubanduspindadega. Üüripinnad on kaasaegsed, esinduslike vitriinakende ja madalate ülalpidamiskuludega. Hoone on rajatud tänapäevaste ehitusnormide järgi ning isegi suurte äripindade puhul on igakuised kõrvalkulud madalad.

Logistika on Lasnamäel hästi arenenud ning e-kaubanduse pealetung on tõstnud nõudlust väiksematele universaalsetele pindadele, kuhu saab kombineerida lao-, kontori ja kaubanduspinnad. Taevakivi Ärihoones on paindlikkus ja funtsionaalsus võtmesõnadeks, sest üürnik saab enda vajaduste kohaselt erinevad ettevõtte funktsioonid pinnal ära jaotada ning seeläbi tagada märgatava kokkuhoiu logistika-, kommunikatsiooni-, personali- ja kõrvalkuludelt.
Hoone alal on selleks tagatud ka manööverdamine raskeveokitele.

Hoone hoiab üldist piirkonna fookust keskendudes tootmisele ja logistikale ning paiknemine Peterburi tee ja Mustakivi tee ristmiku lähistel tagab kiire ligipääsu keskusele nii Peterburi tee kui ka Laagna tee kaudu. Samal ajal pääseb Taevakivi tänaval asuvast ärimajast mugavalt Tallinna ringteele, vältides nii linnast läbi sõitmist teel Paldiskisse ja Keilasse või Tartu maanteele. Logistiliselt on mugav ühendus ka Maardu ja Muuga sadamaga.
Lisaks algavad 2020. aasta kevadel ehitustööd Eesti tähtsaimal liiklussõlmel Väo-s, mis ehitatakse ümber kahetasandiliseks ristmikuks. Kahetasandiline ristmik parandab märgatavalt sealseid logistilisi tingimusi ning vähendab ummikuid. Asudes Eesti suurima elanikearvuga linnaosas on ka tööjõu lähedus piirkonnas tagatud.

Hoones on hetkel alles veel viis viimast äripinda.
Neli neist on StockOffice äripinnad ja üks on suur kaubanduspind.

 

Screenshot 1

Üürnikud on alustanud  kolimisega ja hoone avatud ka klientidele.

Ole teistest sammu võrra ees ja tee enda ettevõtte tuleviku heaks teene - liiguta oma äri järgmisele tasemele.

Leia ka enda ettevõttele sobivad ruumid👉 https://restate.ee/tomas-salamae

Pildimaterjali Taevakivi arengust:


Vaata ka time-lapse videot maja valmimisest 👉 https://www.facebook.com/100010933729532/videos/1114214332286347/

 

tk14

tk13

tk12

tk11

tk10

tk9

tk8

tk7

tk6

tk5

tk4

tk3

tk2

tk1

Erich Kivi / Restate


SHARE

Ole kursis ärikinnisvara turuga!

Uudiskiri sisaldab kinnisvara-alaseid uudiseid, trende ja pakkumisi.
E-maili sisestamisega lubad meil endaga ühendust võtta ja infot edastada.
Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.
Tutvu meie viimase uudiskirjaga siin!