22.11.2016

Uus Maa Property Advisors asus koostöös OÜ-ga Favorte pakkuma uusi stock-office tüüpi kombineeritud kontori-, lao- ja tootmispindu Rae vallas, Tallinna ringtee ääres.

08.12.2015
Üle pika aja toome teieni meie uudiskirja, mille kavatseme muuta regulaarseks. Esmalt kvartaalsena ja tulevikus ehk ka tihedamini valmiv uudiskiri annab lisaks Restate enda uudistele ülevaate ka muust maailmast, inimestest meie ümber ja vahest vaatame natuke kristallkuuli ka. Kindlasti ei tegele me ennustamisega ja kõik tulevikku suunatud hinnangud on rangelt arvamusliku iseloomuga aga lubame, et toetume neis oma professionaalse meeskonna parimale teadmisele.
kinnisvara, ärikinnisvara, realestate, restate, äripind, äripinnad, Ülemiste, Ülemiste City, ÜLO, YLO, Tallinn, logistika, konsultant, stockoffice, lofoffice, uudis, Ülemiste LoftOffice, kinnisvara arendus, arendus, kombineeritud, uusarendus,

18.11.2015

Tallinna kesklinnas, aadressil Endla tänav 15 rajatav büroohoone Numeral pälvis rahvusvahelise kinnisvaraföderatsiooni FIABCI poolt antava kõrgetasemelise kinnisvara auhinna – Baltic Prix d’Excellence 2015, kategoorias “jätkusuutlik ehitis”.

Ole kursis ärikinnisvara turuga!

Uudiskiri sisaldab kinnisvara-alaseid uudiseid, trende ja pakkumisi.
E-maili sisestamisega lubad meil endaga ühendust võtta ja infot edastada.
Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.
Tutvu meie viimase uudiskirjaga siin!