Tagasi

Irina: regulaarne trenn vähemalt viiel päeval nädalas!

Minu nimi on Irina ning ma töötan Restates kinnisvarahaldurina ja raamatupidajana.  Esitasin endale väljakutse teha sporti minimaalselt viiel päeval nädalas – käin trennis ja ujulas või jalgrattaga sõitmas. 

Mul ei ole soovi mõnda konkreetset spordiga seotud eesmärki saavutada, näiteks kaalust alla võtta või maratoni joosta. Mu soov on lihtsalt tervislikku eluviisi järgida ja heas vormis olla. Aga ma siiski veidi kavaldasin ja seadsin endale siiski eesmärgi – võita igapäevane võistlus laiskusega. Kahjuks ei ole antud eesmärk küll otseselt mõõdetav, ent see avaldab mõju minu enesetundele. Nii mõnus on ju pärast tööpäeva lõppu lamada raamatuga voodis või teleka ees… aga andsin lubaduse ennekõike endale, et selles võitluses võidan mina!

Mul on vedanud töökaslastega. Meil on sportlik meeskond! Korraldame pidevalt mingeid spordiüritusi: ujume basseinis, suusatame, mängime hokkit, sõidame süstaga. Isegi pandeemia ajal, kui kõik spordiklubid olid kinni, käisime igal kolmapäeval kõik koos terviserajal – ja see on väga tore!

Liikumine on elu ja elu on kaunis! 🙂