Tagasi

Julia: iga päev trenni!

Hei! Olen Julia ninh minu väljakutseks on tööpäevadel tund aega ja puhkepäevadel 3 tundi trenni teha või õues aktiivset liikumist. 

Sügis-talvise perioodi saabumisel kipuvad aktiivsed ja värskes õhus tegevused vähemaks jääma ja elu liigub sooja tuppa. Kogu aja sisustavad töö, õpingud, pere eest hoolitsemise toimingud. Ööpäeva 24-st tunnist jääb alati väheks ja kogu aeg on kiire. Seni tegin trenni tavaliselt paar korda nädalas, lisaks hommikuti või õhtuti lühike võimlemiskompleks seljale, aga kiiremate ajade saabumisel tekivad tahes-tahtmata pikemad pausid ning naasta tavapärasele režiimile tagasi on vahel üsnagi raske.

Restate väljakutse aitas mõelda sellele, mis jäi kiire elutempo ja muude vabanduste ning ettekäänete tõttu tegemata, aga mida sooviksin siiski väga teostada. Enda vaimse ja füüsilise tervise parandamiseks otsustasin seada trenni ja liikumist prioriteetsemaks ja otsida välja see puuduolev tund kuni kolm. Kas tundub lihtne? Tehke kaasa! Teen igapäevaselt aastaringi meelepärast trenni, kõndimist, võimlemist, ujumist või lühimatka ja põnevusega vaatan, kuidas muutub enesetunne paremaks. Ei mingit vabandust, liikumine on elu 😊