Tagasi

Marco: L’Etape du Tour de France rattamaraton!

Sõidan ratast ja minu väljakutse on läbida juulis L’ÉTAPE DU TOUR DE FRANCE 2022 rattamaraton ( WWW.LETAPEDUTOURDEFRANCE.COM/EN ) .

Tegu on harrastajatele avatud tour de France etapiga.

Antud väljakutse on seisnud mu to-do-listis juba kolm aastat ning loodetavasti jõuan nüüd sihile. Antud väljakutse ja eesmärk on täis just seda mõõdukat püüdlust, mida ettevalmistuseks mõeldud periood mulle ajaliselt võimaldab – selleks kõigeks tuleb leida aega ju pere ja töö kõrvalt. Õnneks ümbritseb mind suur hulk mõistlike inimesi nii kodus kui tööl 🙂


Vormi loomine selliseks katsumuseks kestab aastaringselt. Suvine ratas vahetub talvise rattaga. Vahelduseks matkad perega kaunis Hiiumaa looduses. Kui ringi müttav tõbi veidi ruumi teeb, siis ehk saab ka basseniniaega. Kevadisse ja suvisesse ettevalmistusperiodi mahuvad maratonid nii metsas kui maanteel. 


Rattast sõidan aktiivselt aastast 2011. Selle aja jooksul on selgeks saanud, et oma töise eluga muud ala sobitada vist ei suudakski. Vajalikud pikad mõtted ja teinekord ka töised arutelud kitsamas ringis saab üsna hästi teha rattal vändates. Ealisi iseärasusi rattasport ei näi arvestavat ning loodan, et olen oma distantsidest läbinud kindlasti alla poole:)