Tagasi

Toomas: Lugeda aastaga 15 raamatut ning saavutada konkurentsivõimeline füüsiline vorm 2022. aasta IceBug kõvamehe jooksuks!

Tere. Minu nimi on Toomas ja töötan Restate’is kinnisvara konsultandina. Võtsin endale eesmärgiks veelgi täiustada ( loe parandada ) 😀 oma füüsilist ja vaimset vormi, kellele see on kunagi haiget teinud.

Jooksuga olen hobikorras tegelenud juba 2015 aastast. Miks jookuga, väga lihtne. Seda saab igalpool teha. Jooksuriided ja jalanõud kaasas ning võtta hommikul see 1 tund enne päeva algust on mõnus, mitte mingit jõusaali maksu või muid piiravaid asjaolusi. Vihma sajab või ei saja, vahet pole, joosta saab ikka, oled sa maal või linnas. Ideaalne hobi kui reisid palju.

Kunagi ma nii ei mõelnud, algus oli ikka raske ja pidi ennast palju sundima, ning mentaalne võitlus leidis aset mitte ainult enne alustamist vaid ka jooksu ajal: ” Teen täna äki väiksema ringi.” või ” Kurat mul juba pistab natuke, lähen tagasi.” Esimesed kaks nädalat olin juba stabiilselt käinud, siis edasi jalad juba näitavad ise teed ja mõttes on üldse teised asjad, rütm on hea.

Restate Challeng pani mõtlema, mida ma sellega saavutada tahan. Kas jätkan hobikorras, või on see võimalus ennast uuele levelile viia ja rinda pista mõne raskema väljakutsega. Kaks aastat tagasi oli tuttavatega plaanis Kõvamehe jooksust kambakesi osa võtta, kuid asjaolude tõttu see plaan läks vett vedama, kuid minu peast see plaan väljapääsu ei leidnud. Teeme selle plaani teoks!