Kinnisvaraalane nõustamine

RESTATE’il on aastatepikkune kogemus ärikinnisvara alases nõustamises ning kinnisvara müügi ja üüri korraldamises. Pikaaegsed head suhted koostööpartneritega, asjatundlik ja võimekas meeskond ning sihikindel ja aus tegutsemine on klientide rahulolu ning ootustele vastavate tulemuste garanteerimise võtmesõnad.

Teenused

Projektijuhtimine

RESTATE teab, et hästi läbi viidud projektijuhtimine planeerimisel, arhitektuurse projekteerimise ja ehitustegevuse käigus, võib säästa märkimisväärse hulga aega ja raha. Meie kogenud projektijuhid aitavad kinnisvara arenduse erinevates faasides: alates varajasest planeerimisprotsessist kuni ehitusperioodini.

Parima kasutuse analüüs

RESTATE pakub analüüsi kinnistu parimale kasutusele. Sellega aitame määratleda võimaliku kasutusotstarbe, mille kaudu suurendada tulusust ja tagada objekti likviidsus tulevikus. Parima kasutuse analüüs annab vajalikud sisendid äriplaani ja SWOT analüüsi koostamiseks.

Rahavoo planeerimine
ja finantsnõustamine

Sõltumata sellest, kas olete ise projektiga aktiivselt seotud või lasete seda teha spetsialistidel, on rahavoog miski, mida kindlasti soovite kontrollida. RESTATE pakub rahavoo prognoose igas protsessi staadiumis nii arendusest kuni üürivoogu pakkuva kinnisvara kohta. Loome projektile finantskava, mis vastab tegelikkusele ja ootustele.

Investeeringu objektide
kaardistamine

RESTATE aitab ja konsulteerib sobiva asukoha leidmisel ning objekti analüüsis. Pakume tasuvusarvestust rahavoo objektidele, abi investeeringu potentsiaali määramisel ja kinnistu leidmisel. Lisaks pakub RESTATE oma klientidele hulgaliselt mitteavalikke rahavoo investeerimise objekte.

Ostja/müüja esindamine
ja maaklerteenused

RESTATE pakub tehingu nõustamist, hindamisteenuseid ning vahendab ärikinnisvaralisi üüripakkumisi nii üürniku kui üürileandja poolelt.

Hinnang kinnistule
ja kontseptsiooni loomine

Olles leidnud sobiva kinnistu, pakub RESTATE analüüsi efektiivsusele, ühenduvusele ja kasutusotstarbele. Me loome kontseptsiooni ja aitame seda ellu viia.