Kinnisvaraalane nõustamine

Restate omab aastatepikkust kogemust ärikinnisvaraalases nõustamises ning kinnisvara müügi ja üüri korraldamises. Kauaaegsed head suhted koostööpartneritega, asjatundlik meeskond ning sihikindel ja aus tegutsemine on võtmesõnadeks kliendirahulolu ning ootustele vastavate tulemuste garanteerimisel.

Teenused

Projektijuhtimine

Hästi läbi viidud projektijuhtimine planeerimisel, arhitektuurse projekteerimise ja ehitustegevuse käigus võib säästa märkimisväärse hulga aega ja raha. Meie kogenud projektijuhid aitavad kinnisvara arenduse erinevates faasides, alates varajasest planeerimisprotsessist kuni ehitusperioodini.

Parima kasutuse analüüs

Pakume analüüsi kinnistu parimale kasutusele. Sellega aitame määratleda võimaliku kasutusotstarbe, mille kaudu suurendada tulusust ja tagada objekti likviidsus tulevikus. Parima kasutuse analüüs annab vajalikud sisendid äriplaani ja SWOT analüüsi koostamiseks.

Rahavoo planeerimine
ja finantsnõustamine

Sõltumata sellest, kas olete ise projektiga aktiivselt seotud või lasete seda teha spetsialistidel, on rahavoog miski, mida kindlasti soovite kontrollida. Pakume rahavoo prognoose igas protsessi staadiumis nii arendusest kuni üürivoogu pakkuva kinnisvara kohta. Loome projektile finantskava, mis vastaks tegelikkusele ja ootustele.

Investeeringu objektide
kaardistamine

Aitame ja konsulteerime sobiva asukoha leidmisel ning objekti analüüsis. Pakume tasuvusarvestust rahavoo objektidele, abi investeeringu potentsiaali määramisel ja kinnistu leidmisel. Lisaks on meil pakkuda hulgaliselt mitteavalikke rahavoo investeerimise objekte.

Ostja/müüja esindamine
ja maaklerteenused

Pakume tehingu nõustamist, hindamisteenuseid ning vahendame ärikinnisvaralisi üüripakkumisi nii üürniku kui üürileandja poolelt.

Hinnang kinnistule
ja kontseptsiooni loomine

Olles leidnud sobiva kinnistu, pakume analüüsi efektiivsusele, ühenduvusele ja kasutusotstarbele, loome kontseptsiooni ja aitame seda ellu viia.