Esita meile väljakutse. RESTATE.

RESTATE loob kaasaegseid ja innovaatilisi hooneid ning terviklikke ärikeskkondi. Hindame kõrgelt moodsat arhitektuuri, mida iseloomustab energiasäästlikkus ja funktsionaalsus.

RESTATE austab keskkonda, mis meid ümbritseb. Me töötame päevast päeva selle nimel, et luua igale kinnistule väärtust.

RESTATE pakub terviklahendusi alates kinnisvara arendamisest, projektijuhtimisest ja müügiprotsesside läbiviimisest kuni varahalduseni.

RESTATE areneb iga tehtud tööga. Aastatega oleme välja arendanud üle 50 000 m2 kaubandus-, kontori-, lao- ja elamupindasid. Pikaajaline kogemus lubab meil pakkuda oma klientidele ainult parimaid lahendusi.

Teenused

Kinnisvara-
arendus

Meie arendustiim on tuntud suurepäraste projektide realiseerimises. Arendustegevuses suhtume austusega ümbritsevasse keskkonda ja paneme alati rõhku esteetikale ja jätkusuutlikkusele. Keskendume tulemusele, mitte protsessile.

Meie teostatud projek- tide kvaliteet ja iseloom seavad väärika eesku- ju kõigile valdkonna professionaalidele. Meie hooned räägivad meist kõige kõnekamalt!

Nõustamine ja vahendus

RESTATE’il on aastatepikkune kogemus ärikinnisvara alases nõustamises ning kinnisvara müügi ja üüri korraldamises. Pikaaegsed head suhted koostööpartneritega, asjatundlik ja võimekas meeskond ning sihikindel ja aus tegutsemine on klientide rahulolu ning ootustele vastavate tulemuste garanteerimise võtmesõnad.

Loe edasi

Varahaldus

Kvaliteetne varahaldus ühendab endas mugavalt kinnisvara haldamist ja korrashoidu. Pakume professionaalset varahalduse teenust: üürisuhete haldamist, klienditeenindust ja rahavoo juhtimist. Vastutame oma klientide kinnisvara korrashoiu, tarbimis- ja tugiteenuste korraldamise ning kvaliteedikontrolli ja kliendi rahulolu mõõtmise eest.

Võite olla kindlad, et teie raamatupidamine on korras, perioodiline eelarve on nõuetekohaselt koostatud, infovahetus korraldatud, dokumendid arhiveeritud ning kinnisvara ehitus- ja remonditööd korraldatud. Anname oma panuse äriplaanide ja energiatõhususkavade koostamisse ning nende elluviimisesse.

Loe edasi

Kinnisvarasse
investeerimine

Juba aastaid pakume võimalust investeerida kinnisvarasektorisse eesmärgiga teenida stabiilset ja hea marginaaliga tootlust 10%-15% aastas. RESTATE’i pikaajaline kogemus ja koostöö spetsialistidega tagab meie klientidele parima tulemuse.

Loe edasi

Innovaatilisus

Oleme teerajajaks ärikinnisvara valdkonnas, pakkudes oma klientidele vajaduspõhiseid ja uuenduslikke lahendusi.

Areng

Hindame kõrgelt nii kaasaegseid arhitektuurilisi lahendusi kui ka funktsionaalsust, mistõttu otsime innukalt uusi lahendusi, et panustada nii linnaruumi kui ka kogu kinnisvaraturu jätkusuutlikusse arengusse.

Kvaliteet

Me pakume tulemust ja efektiivsust ega tee kvaliteedis järeleandmisi.