Pakume tulemust, mitte teenust!

Restate visioon on luua kaasaegseid ja innovaatilisi hooneid ning terviklikke ärikeskkondi. Hindame kõrgelt modernset arhitektuuri koos energiasäästlike ja funktsionaalsete lahendustega. Oleme ettevõtte ja meeskonnana pidevas arengus ning püüdleme parima kvaliteedi suunas. Suhtume austusega ümbritsevasse keskkonda – meie eesmärk on luua igale kinnistule väärtust.

Kogenud ärikinnisvara arendajana on meie teostatud projektide loetelus üle 50 000 m² kaubandus-, kontori-, lao- ja elamupindasid. Pakume terviklahendusi alates kinnisvara arendamisest, projektijuhtimisest ja müügiprotsesside läbiviimisest kuni varahalduseni.

Teenused

Kinnisvara-
arendus

Pakume kinnisvaraarenduse täislahendust, alustades planeerimisest ja ehituse korraldamisest, lõpetades uue omaniku leidmise ja garantiiaegse teenindusega. Oleme oma tegutsemisaastate jooksul loonud erinevaid elamuarendusi, ärihooneid, kaubanduspindasid ning logistika- ja tööstusparke.

Nõustamine ja vahendus

Omame aastatepikkuseid kogemusi kinnisvara müügi ja üüri korraldamises. Kauaaegsed head suhted koostööpartneritega ning sihikindel ja aus tegutsemine on võtmesõnadeks kliendirahulolu ning tulemuste garanteerimisel.

Loe edasi

Varahaldus

Oleme kogenud ärihoonete loojad ja arendajad ning tegeleme igapäevaselt üüriklientide leidmise ja nende vajaduste rahuldamisega. Oleme oma staaži ja kogemuste tõttu ühed parimad kinnisvara varahaldurid Eestis.

Loe edasi

Kinnisvarasse
investeerimine

Juba aastaid pakume võimalust investeerida kinnisvarasektorisse eesmärgiga teenida stabiilset ja hea marginaaliga tootlust. Toetudes kauaaegsetele kogemustele ning kaasates erialaspetsialiste, ühendame ressursid ja teadmised parima tulemuse saavutamiseks.

Loe edasi

Innovaatilisus

Oleme teerajajaks ärikinnisvara valdkonnas, pakkudes oma klientidele vajaduspõhiseid ja uuenduslikke lahendusi.

Areng

Hindame kõrgelt nii kaasaegseid arhitektuurilisi lahendusi kui ka funktsionaalsust, mistõttu otsime innukalt uusi lahendusi, et panustada nii linnaruumi kui ka kogu kinnisvaraturu jätkusuutlikusse arengusse.

Kvaliteet

Me pakume tulemust ja efektiivsust ega tee kvaliteedis järeleandmisi.