Tagasi

Logistika – ja Tööstuspark Märjamaal. Kinnistu 3470m2

Märjamaa vald, Orgita küla, Tehnopargi tee 16

Müük

Logistika – ja Tööstuspark Märjamaal. Kinnistu 3470m2

Märjamaa vald, Orgita küla, Tehnopargi tee 16

StockOffice, Kaubandus, Ladu, Tööstus, Loftoffice

Andmed

Andmed

Hind 138800 €
Hind / m² 40 €/m²
Pindala 3470.00 m²

Katastri nr: 50402:001:0300

Via Baltica ehk Tallinn-Pärnu-Ikla maantee E67 seob meid Euroopaga ja sellel liigub iga päev ca 1800 veokit ja autorongi. Kõik need juhid täidavad rangeid autoveo eeskirju mille kohaselt tuleb tööpäevade vahele leida ka puhkeaeg, kõige pikem neist on 45 tundi. Logistikapargi tagumisse osasse rajatakse veokiparkla, majutusasutus ja karavaniparkla. Ette on nähtud kohad söögikohale ja teenindusele. See kõik tagab, et tänapäevaste kaubaveo eeskirjade täitmine oleks efektiivne ja meeldiv.

Märjamaa Treff on tööstus- ja logistikapark riigimaanteede sõlmpunktis, mida läbib ca 10’000 autot päevas. Logistiliselt on tegemist tugeva asukohaga, mis ühendab põhja-lõuna ja ida-lääne suunalist liiklust.

Lähipiirkonnas on ca 4000 elanikku, mis on piisav, et tagada kohaliku tööstuse ja majandustegevuse jätkusuutlikkus.

Märjamaa Treff katab 13 hektarit, mis on jagatud 22-ks erineva otstarbega kinnistuks. Maantee äärsesse tsooni rajatakse kaks kütusetanklat.

Kinnistu hinnas sisaldub:
* Tallinn- Pärnu- Ikla maanteelt Pärnu poolt Tallinna suunas sõitvatele autodele parempöördega mahasõitu ja planeeringualalt parempöördega pealesõitu Tallinn- Pärnu- Ikla maanteele Tallinna suunas.
* Tarbevee ja kanalisatsiooni liitumise punkte kinnistule.
* Kommunikatsioonidega liitumise tasusid, tuletõrje kustutusvee trassi, sh. hüdranti ja elektrienergiaga liitumise punkti, elekter 32 amprit.
* Kinnistutele taristu ehitatakse müüja poolt välja ajaks, kui välja on ehitatud aeglustus- ja kiirendusradasid ning ristmikku planeeringualale.

Nimetatud tööde tegemise korraldab Maanteeamet vastavalt teehoiukavale ajavahemikus 2025-2027.a.

Huvi korral pakume ka “võtmed kätte” lahendust!

Pikki maanteed jäävad logistika, kaubanduse ja tootmistegevuseks sobivad kinnistud, mille ehitusõigused on 550m2 kuni 4000m2. Ehitusõiguseid saab vajadusel osaliselt liita suuremaks mahuks. Kokku on ehitusõigust kuni 60’000m2.

Tegemist on ühe olulisema Eesti loodepiirkonna sõlmpunktiga. Projekt on maanteelt hästi nähtav ja juurde pääsetav.

Tahad olla Euroopa maantee sõlmpunktis? Küsi julgesti, leiame sulle sobiva lahenduse!

Asukoht

Ava Google Maps