Tagasi

R-park Tänassilma – Kliendi soovide põhjal ehitatud mahukas built-to-suit hoone Laagri külje all

Lepatriinu põik 1, Tänassilma küla, Saku vald, Harju maakond

Müük, Üür

R-park Tänassilma – Kliendi soovide põhjal ehitatud mahukas built-to-suit hoone Laagri külje all

Lepatriinu põik 1, Tänassilma küla, Saku vald, Harju maakond

Kaubandus, StockOffice, Ladu, Kontor, Büroo, Tööstus, Loftoffice, Co-working
Dan Marcus Võsumägi
Dan@Restate.ee (+372) 5685 5848

Andmed

R-Park Tänassilma

HOONE

Äripargi arendusala annab võimaluse rajada kuni 4 000 m2 ehitusaluse pindalaga kaubandus-, äri-, lao- või tootmishoone kinnistul suurusega 9 444 m2. Hoone projekteerimisel ja ehitamisel lähtutakse kliendi vajadustest ning arendatakse built-to-suit hoone ja üüritakse teile pikaajalise üürilepingu alusel. Hoone valmib ca. 1,5 aastat peale üürilepingu sõlmimist.

Igale kinnistule on võimalik ehitada kuni kahekorruseline ja 14 meetri kõrgune ärisihtotstarbeline hoone. Ehitame välja kogu taristu (vesi, tuletõrjevesi, kanalisatsioon, elekter, sidekanalisatsioon, gaas) liitumispunktid ning välja on ehitatud tänavavalgustus, sõidu- ja kõnniteed ning mahasõidud kinnistutelt. Elektri madalpingega liitumine toimub Elektrilevi OÜ-ga ampripõhiselt – kõigi kinnistute piirile on paigaldatud liitumiskilp peakaitsmega 3 x 160A.

ASUKOHT

Äripark asub vahetult Tallinna piiril väljakujunenud Tänassilma tööstus- ja logistikapargi kõrval ning on sobiv kõigile tootmis-, lao- või muid äripindu vajavatele ettevõtetele. Tänassilma piirkond on end tõestanud efektiivse ärikeskkonnana siin juba tegutsevatele ettevõtetele, kus on võimalik ka tulevikus kasvada ja areneda. Tänassilma R-Park sobib ettevõtetele, kes hindavad kõrgelt läbimõeldud keskkonda, planeeringu ja taristu lahendusi, häid transpordiühendusi, tööjõu lähedust nii Tallinnast kui Saku ja Saue vallast ning häid naabreid ja koostööpartnereid ümbruskonnas tegutsevate ettevõtete näol.

LOGISTIKA

Äripark asub Jälgimäe ja Tallinn-Saku-Laagri teede ristumiskohas Pärnu mnt külje all. Äripargist on hea ühendus Pärnu maantee, Tallinna Ringtee, Paldiski maantee ja kesklinnaga. Kinnistud asuvad Tallinna linna piirist ca 2 km kaugusel, Tallinna ringteest ca 3 km kaugusel, Pärnu maanteest 0,3 km, Tallinna kesklinnast ca 15 km, Muuga sadamast ca 40 km ja nii Tallinna lennuväljast kui reisiterminalt ca 16 km kaugusel. Pärnu mnt ja Laagri liiklussõlme läbib päevas üle 40 000 sõiduki.

Restate Tänassilma Äripargi arendamise, üürile andmise ja müügiga tegeleb pikaajalise valdkonna kogemusega ehitus- ja arendusettevõte RESTATE. Meilt on võimalik tellida ka projekteerimis- ja ehitusteenuse korras Teile sobiv(ad) hoone(d) võtmed kätte meetodil.

Lisainformatsioon: EST/ENG Dan Marcus Võsumägi- https://tanassilma.restate.ee/

Asukoht