Tagasi

Solo StockOffice, Tala tn 2, Lasnamäe linnaosa, Tallinn

Tala tn 2, Lasnamäe linnaosa, Tallinn

Üür

Solo StockOffice, Tala tn 2, Lasnamäe linnaosa, Tallinn

Tala tn 2, Lasnamäe linnaosa, Tallinn

Kaubandus, StockOffice, Ladu, Büroo, Loftoffice

Andmed

Hoone : 

Solo StockOffice on silmapaistva arhitektuuriga kahekordne ladu-kontor-esindus tüüpi ärihoone, mille esimesel korrusel on esinduslikud kaubandus/teeninduspinnad, tagaosas soojustatud laopinnad ning hoone teisel korrusel erineva suurusega büroopinnad.

Hoone fassaad on J.Smuuli tee poole ning lisaks esinduslikule välimusele on teise korruse büroopindadel rõdud, kus saab kohvi nautida ja värske õhu käes tööd teha. Hämaras on fassaadi kaunistamas valguslahendused ning seal tegutsevate ettevõtete led reklaamid.

Esimese korruse tagaosas asuvast tõstanduksest saab soojustatud lattu kaupa ladustada kasvõi otse rekkast.

Kolm ühes pinnalahendus võimaldab ettevõttel ühendada nii lao-, kaubanduse- kui ka kontoripinna. Selline kontseptsioon hoiab kokku aega ning vähendab logistika-, kommunikatsiooni- ja tööjõukulusid.

Äripindade suurused jäävad vahemiku 240-260m2, kuid vastavalt kliendi soovidele saab tekitada ka kuni 3500m2 suuruse(d) lahenduse(d).

 

Asukoht:
Solo StockOffice asub Lasnamäel väljakujunenud tugevas äripiirkonnas,  J.Smuuli ja Tala tänava ristumiskohas. Piirkonda on koondunud suur hulk tuntuid kaubandus- ja äriettevõtteid nagu: Coop, Masku, Bauhof, Hydroscand, IKEA, Ehituse ABC, Onninen, Raitwood jt. 

Hooneesist lõiku läbib päevas ca 19 000 autot ning tänu maja heale nähtavusele jääb esinduslik fassaad ning sellel olevad logod silma paljudele möödujatele. 

Läheduses asuvad mitmed ühistranspordi peatused (lähim 250m), toidupoed (lähim 250m) ja restoranid/kohvikud (lähim 250m). 

 

Logistika: 

Suurepärases asukohas oleval Solo StockOffice hoonel on hea ühendus kesklinna, Peterburi tee, Laagna tee, Tartu maantee ja Tallinna Ringteega. Klientidel ja kaubaautodel on mugav kinnistule sisse- ja väljapääs, sest vasak- ja parempöörded on lubatud nii Tala tänavalt kui J.Smuuli teelt.

Asukoht

Ava Google Maps