Tagasi

SOLO Stock Office – SILMAPAISTVA ARHITEKTUURIGA KAUBANDUS- JA ÄRIHOONE

Tala tn 2, Lasnamäe linnaosa, Tallinn

Üür

SOLO Stock Office – SILMAPAISTVA ARHITEKTUURIGA KAUBANDUS- JA ÄRIHOONE

Tala tn 2, Lasnamäe linnaosa, Tallinn

Kaubandus, StockOffice, Ladu, Büroo, Loftoffice

Andmed

Andmed

Hind 5750 €
Hind / m² 11. 5 €/m²
Pindala 500.00 m²

Ehitusaasta: 2023

Energiamärgis: A

Korrus: 1/2

Katastri nr: 78403:314:0209

Küte: Õhk-vesi soojuspump

Parkimine: Tasuta parkimine

Solo Stock Office saab olema silmapaistva arhitektuuriga A-energiaklassi ärihoone, mille esimesele korrusele on planeeritud terve korruse ulatuses kaubanduspinda lao eraldamise võimalusega ning teisele korrusele avatud lahendusega kontor.

Hoone fassaad on J.Smuuli tee poole ning lisaks esinduslikule välimusele on teise korruse büroopindadel rõdud, kus saab kohvi nautida ja värske õhu käes tööd teha. Hämaras on fassaadi kaunistamas valguslahendused ning seal tegutsevate ettevõtete LED reklaamid.

Esimese korruse tagaosas asuvast tõstanduksest saab soojustatud lattu kaupa ladustada kasvõi otse rekkast.
Kolm ühes pinnalahendus võimaldab ettevõttel ühendada nii lao-, kaubanduse- kui ka kontoripinna. Selline kontseptsioon hoiab kokku aega ning vähendab logistika-, kommunikatsiooni- ja tööjõukulusid.
Äripindade suurused jäävad vahemiku 240-260m2, kuid vastavalt kliendi soovidele saab tekitada ka kuni 3500m2 suuruse lahenduse.

Hoone valmib 2023. aasta II kvartalis.

ASUKOHT
Solo Stock Office asub Lasnamäel väljakujunenud tugevas äripiirkonnas, J.Smuuli ja Tala tänava ristumiskohas. Piirkonda on koondunud suur hulk tuntuid kaubandus- ja äriettevõtteid nagu: Coop, Masku, Bauhof, Hydroscand, IKEA, Ehituse ABC, Onninen, Raitwood jt.
Hooneesist lõiku läbib päevas ca 19 000 autot ning tänu maja heale nähtavusele jääb esinduslik fassaad ning sellel olevad logod silma paljudele möödujatele.
Läheduses asuvad mitmed ühistranspordi peatused (lähim 250m), toidupoed (lähim 250m) ja restoranid/kohvikud (lähim 250m).

LOGISTIKA
Suurepärases asukohas oleval Solo Stock Office hoonel on hea ühendus kesklinna, Peterburi tee, Laagna tee, Tartu maantee ja Tallinna Ringteega. Klientidel ja kaubaautodel on mugav kinnistule sisse- ja väljapääs, sest vasak- ja parempöörded on lubatud nii Tala tänavalt kui J.Smuuli teelt.

Vaata kodulehte solostock.restate.ee
KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Lisainfo:
Alexey Yavnashan
+372 5686 0558
alexey@restate.ee

Asukoht

Ava Google Maps