Menu

Tomas Salamäe

(+372) 5668 8773

tomas.salamae@restate.ee

EST/ENG

Tomas on kogenud kinnisvara konsultant,
keda iseloomustab väga läbimõeldud ning kaalutletud tegutsemine.

Tomas spetsialiseerub äripindade nõustamis, vahendus – ja müügitegevusele Harjumaal.

Aktiivsed pakkumised

Tomase aktiivsed projektid

ÜLO – Suur-Sõjamäe 13a

ÜLO on 2020. aasta aprillis prestiižses Ülemiste piirkonnas valmiv kaasaegse ruumilahenduse ning uudsete nutivõimalustega kaubandushoone.

Tähesaju kaksikud –
Tähesaju tee 9 & 11

2021. aastal valmivad tähesaju kaksikud ühendavad endas kaubandus-, lao- ja kontoripinnad. Mugav parkimine ja kõigile huvitavad kauplused võimaldavad siin kogu perega mõnusalt sisseoste teha ning aega veeta.

Taevakivi ärikeskus

2020. aasta sügisel valmiv Stock-Office tüüpi ärihoone asub Peterburi tee vahetus läheduses mida läbib päevas üle 20 000 auto, mis annab rentnikele võimaluse end hoone fassaadil valgusreklaamiga nähtavaks teha ja liiklejate tähelepanu püüda.

Stock 101 – Peterburi tee 101b

Stock 101 on kahekordne B-energiaklassiga stock-office ärihoone otse Peterburi tee ääres. Üüritavad rendipinnad koosnevad esindus-, büroo- ja laopindadest, mille suurused jäävad vahemikku 280–397 m2 .

Hoone on valmis, võimalik kohe sisse kolida!

Ringtee stock – Veldi tee 5

Ringtee Stock on logistiliselt hea juurdepääsuga ladu-kontor-esindus tüüpi kahekordne ärihoone Tallinna ringtee ääres.

Kurna arenduskinnistud

Kurna arenduskinnistud annavad võimaluse kindlustada strateegiliselt ja logistiliselt kindel koht Rae vallas, Tallinna Ringtee ääres.

Rosamil arenduskinnistud

Kinnistud asuvad Tallinna suurimas tööstuspiirkonnas Suur-Sõjamäel, Betooni tänava ja Linnaaru tee ristumiskohas. Kokku on viies kinnistut.