Uudised

Kohilasse kerkivad üle pika aja uued ridaelamud 

Restate alustab käesoleva aasta lõpus Viigimetsa kodude ehitamist Kohilas, 18 uut kodu valmib tuleva aasta lõpus.

 

Loe edasi

Analüütik: ärikinnisvara madal pakkumine hoiab kinnisvarahinnad stabiilsena

“Ärikondlik kinnisvaraturg on pikemate lepingute tõttu elukondlikust palju stabiilsem, kuid ei jää kõrvale praegusest keerulisest ajast. Ärikinnisvaras tegutsevad enamasti professionaalsed osapooled, mistõttu on ostu-müügi-üüriotsused rohkem läbi kaalutud ja läbi arvutatud.”

 

Loe edasi

Pikki aastaid toidupoeta elanud alevik saab lõpuks oma kaupluse

„Inimeste töö- ja eluviis on viimaste aastatega palju muutunud. Väikekohtade elanikud ei ihale sõita kodu ja suure linna vahet. Sedalaadi ärihooned, mis pakuks kontorivõimalust ning erinevaid elementaarseid teenuseid, tõstavad oluliselt väikevaldade atraktiivsust ja sedakaudu ka jõukust,“ on Roosimaa veendunud.

 

Loe edasi

Luige keskus sai nurgakivi

Luige Keskuse esimene hoone ankurüürniku Rimiga sai juba oma esimese nurgakivi. Vaata lähemalt kes kohal olid.

Loe edasi

Kui riik appi tuleks, võiksime end peagi võrrelda Šveitsiga

Restate’i nõukogu liige Ardi Roosimaa kirjeldab kuidas raskel ajad ettevõtted pingutavad, et inimestele kaugtöö võimalust võimaldada. Kui riik sama palju pingutaks, võiksime peagi võrrelda end Šveitsiga.

 

Loe edasi

Ärikinnisvara arendajad ei julge tormi hirmus üüri tõsta ega arendusi käivitada

Restate’i juhatuse liige Allan Kool selgitas Äripäevas hetkelist olukorda kinnisvaraturul. Vaata lähemalt, et teada saada mis meid ootamas on.

 

Loe edasi

Analüütik Julia Linde: Tõrked riigi andmebaasides hoogustavad majanduslangust

Analüütik Julia Linde avaldatud artikkel Äripäevas kirjeldab mis tagajärjed infopeatusel arendus- ja ehitustegevustel on. Loe edasi, et teada saada miks riik peaks majanduse huvides kiire infovahetuse eest ekstra hoolt kandma.

 

Loe edasi

Aleks Verner: Olukord maailmas paneb arendajaid mõtlema ja tegutsema

Maagaasi hind on viimastel aastatel üsna oluliselt tõusnud. Näiteks 2021. aastast 2022. aastani tõusis hind 354% võrra – 2020. aasta detsembri perioodi 0,287 eurolt kuupmeetri kohta 2021. aasta detsembri perioodiks 1,304 euroni kuupmeetri kohta. Eesti Gaas on praegu oma kliente juba teavitanud, et kodutarbija paketi hind tõusis septembris 2,65 euroni kuupmeetri kohta ja kerkib oktoobrist 4,10 euroni. Ka elektrihinnad on tõusnud, ent mitte nii palju kui gaasi hind.

Loe edasi

Ringtee stock-office ärihoone ehitustööd on lõpusirgel  

Suurvälja tee 5 ehitusel toimus 29. juulil sarikapidu. Kiili Vallavalitsuse teehoiu- hankespetsialist Kadre Rumm, Restate Property Advisors-i kinnisvaraarenduste projektijuht Aleks Verner ja Eventus Ehituse projektijuht Philip Klaar ronisid mööda tellinguid maja katusele, et ehitajate paika pandud pärg alla tuua.

Ringtee Äripargi arendavad Restate ja Eventus Ehitus. Logistika tuiksoonel, Kiili vallas Harjumaal asuval 25 hektari suurusel alal paiknev ärihoonete kompleks mahutab tulevikus mitmeid ambitsioonikaid ettevõtteid, kes hindavad tänapäevast arhitektuuri, kaasaegseid lahendusi ja mugavat logistikat.
Loe edasi

Restate on löönud käed investeerimisfondiga Titanium Baltic Real Estate

Restate on löönud käed investeerimisfondiga Titanium Baltic Real Estate, kellega kahasse valmib aktiivses äripiirkonnas Lasnamäel uutlaadi ärihoone Solo stock-office. Tala 2 aadressil asuvas kaubandus-kontor-ladu lahenduses näeb esmakordselt ka rõdusid.

Loe edasi
Järgmised