Uudised

„Oleme janused ja ostulainel.” Kinnisvaraturul toimub oluline koondumine

Juba mitu aastat on Pääskülas Manta majas tihedat koostööd teinud ärikinnisvara nõustamise ja müügiga tegelev Restate ning arendusfirma Hammerhead. Nüüd on otsustatud ettevõtted ühte sulatada. „Oleme janused ja ostulainel,” ütleb varem Hammerheadi juhtinud ja nüüd uue ettevõtte juhina alustav Allan Kool.

Mõlemad ettevõtted on turul tegutsenud üle kümne aasta ning selle aja jooksul mitu korda suuremaks kasvanud. Nende koostöö algas juba ligi viis aastat tagasi ja Restate’i müügimeeskond hakkas Hammerheadilt projekte saama aina kiiremas tempos.

Loe edasi

Restate, Hammerhead ja Lubatud-Tehtud Haldus koondusid nime alla RESTATE!

Siiani peamiselt nõustamisega tegelenud Restate’iga ühinesid brändinime Restate alla ärikinnisvara arendaja Hammerhead ja haldusettevõte Lubatud-Tehtud Haldus. Ettevõtted hakkavad kandma ühist brändinime Restate.

Loe edasi

Hammerhead müüs 2 uut tüüpi ärikinnisvara arendusprojekti 21 miljoni euro eest

Eelmisel nädalal vahetas omanikku Hammerhead OÜ arendatud Priisle Äripark Lasnamäel ja K2 LoftOffice Mustamäel. Tegemist on uut tüüpi logistika- ja kaubanduskontseptsiooni hoonetega, tehingu kogumaksumus oli 21 miljonit eurot.

Loe edasi

Muljeid BREIFilt

Eelmisel nädalal osalesime Vilniuse lähedal toimunud BREIF ehk Baltic Real Estate Investment Forumil, mis tõi vaatamata keerukatele oludele kokku mõnisada kinnisvara spetsialisti üle kogu maailma, konsultanti, investorit ja arendajat.

Loe edasi

Logistika on endiselt võidulainel!

Hammerhead ei ole pannud oma fookust logistika pindade arendamisele juhuslikult! Viimastel aastatel on ennustatud, et Logistika sektor on kinnisvaras tugeva kasvupotentsiaaliga nii hinna, kui ka ruutmeetrite osas. Põhjuseid on erinevaid. Üks olulisemaid on ostuharjumuste muutumine. E-kaubanduse osakaalu kasvades on loogiline, et füüsilised poesaalid jäävad väiksemaks ja digikanalite teel müüdud kaupa saab väljastada otse selleks kohandatud laopindadelt. Seega on võimalik müügi, lao ja kontori osa ühendad üheks paindlikuks pinnaks säästes sellega muuhulgas logistika, kommunikatsiooni efektiivsuse ja töötajate hulga arvelt.

Loe edasi

Lasnamäe veerele kerkib uus kaubandushoone, ankurrentnikuks on Prisma

Sel nädalal alustasid Hammerhead OÜ ja Eventus Kinnisvara OÜ Tallinnas Lasnamäe veerel uue, 6000 ruutmeetri suuruse pinnaga kaubandushoone ehitust. Aadressil Linnamäe tee 95 kerkiva hoone ankur-rentnikuks on Prisma Peremarket, keskus avatakse plaanide kohaselt 2021. aasta sügiseks.

Loe edasi

Ülemiste äripiirkond kiirendab ettevõtted tulevikku

Ülemiste on saanud lühikese ajaga Tallinna üheks ihaldatuimaks äripiirkonnas. Lisaks mitmetele suurtele ja väikestele ettevõtetele arendatakse seal aktiivselt ka ühistranspordi sõlmpunkte ja atraktiivseid linnaväljakuid. Äriliselt soodne piirkond tõmbab ligi nii arendajaid, ettevõtjaid kui kliente.

Loe edasi

LoftOffice pakub ettevõttele kuluefektiivset ja atraktiivset pinda

L2020. aasta suvel valmib Kadaka äripiirkonnas multifunktsionaalne K3 LoftOffice ärihoone, mis pakub mugavaid pindu nii suurtele kui väikestele ettevõtetele. K3 hoones on olemas kõik vajalik laost ja kontorist kaubanduspinnani.

Loe edasi

Portaalid võtsid kasutusele uued ärikinnisvara kategooriad

Kinnisvaraportaalide ärikinnisvara vaikust leiab viimasel ajal uued kategooriad. Nõudluse tingis turg, kinnitavad City24 ja Kinnisvara24. Kinnisvaraekspert Ardi Roosimaa sõnul näitab see, et siiani nii staatiline ärikinnisvaraturg on muutuses.

Loe edasi

Innovaatiline LoftOffice lahendus meelitab kliente ja hoiab kulud kontrolli all

2020. aasta kevadel avab Ülemistes oma uksed innovaatiline Ülemiste LoftOffice, mis loob ettevõtetele innovaatilised äritingimused. Omanäoline multifunktsionaalne arendus pakub terviklikku töökeskkonda, mis on kuluefektiivne ja kreatiivne.

Loe edasi
Järgmised