Uudised

Solo StockOffice – loodud täitma ettevõtja vajadusi

Üldiselt on levinud arvamus, et laopind on ettevõtte tagakülg ning selle välimus ei ole niivõrd oluline. Olen viimased kaks aastat töötanud ärikinnisvara valdkonnas ning pannud tähele, kuidas paljud ettevõtjad on antud sellest seisukohast eemalduma ning ladude esinduslikkust väärtustama. Minu klientide jaoks on üha enam oluline, et laopinnad oleksid kaasaegsed ning elementaarsete mugavustega nagu siledad põrandad, suured tõstanduksed ning kõrged laed.

Loe edasi

Paindlike võimalustega Ringtee Äripark

Viimastel aastatel on Tallinna ringtee arenguga kaasas käinud selle lähipiirkonna areng ja liiklustiheduse kasv peegeldab selgelt, et lähiümbrus on demograafilises tõusus, mistõttu on logistika ning kaubanduse jaoks tegu soodsa piirkonnaga.

Loe edasi

Tallinna ringtee äärsed vallad jätkavad kasvu, kuid kasu jaotub ebaühtlaselt

Viimaste aastate trende jälgides pole Eestis teist nii kiiresti arenevat põhimaanteed kui Tallinna ringtee. Samas ei ole kasv lõiguti ühtlane, mistõttu ei saa kõik pealinna ümbruse vallad sellest võrdset kasu. Restate nõukogu liikme Ardi Roosimaa sõnul peavad kasvu jätkumiseks oma panuse andma nii era- kui ka avalik sektor.

Loe edasi

Priisle äripargi viimane ärihoone valmib veebruaris 2022

Järgmise aasta veebruaris saab punkti Lasnamäel kiiresti kasvava Priisle äripargi viimane etapp ning lisandub hulk uusi kaubandus- ja logistikaettevõtteid.

Loe edasi

Restate analüütiku Julia Linde ülevaade majandusest ja kinnisvaraturust

Restate vanemanalüütik Julia Linde sõnul on üldine majanduse kindlustunne paranemas – esimese kvartali majanduse usaldusindeks on jõudnud viiruskriisi eelsele tasemele. Ehitusettevõtete kindlustunde indikaator on endiselt negatiivne, kuid on aasta kolme esimese kuuga jõudnud -4 punktini. Kriisi madalaimas punktis ulatus vastav näitaja -43ni, mis oli absoluutne miinimum alates 2010. aasta veebruarist.

Praegune pikaks veninud viiruskriis on avaldanud ja avaldamas lähitulevikus oma mõju ka ärikinnisvaraturule, kuid see ei ole ärikinnisvara eri segmentidele ühetaoline.

Loe edasi

Spetsialistid soovitavad: kuidas saada korteri ostmisel allahindlust

Kinnisvaraturul on praegu huvitav aeg. Nõudlus ületab ekspertide sõnul pakkumist – see tähendab, et müüjatel on tehingute tegemisel rohkem võimu kui ostjatel. Sellest hoolimata on võimalik kinnisvaralt allahindlust saada. Millistel juhtudel, mis tingimustel ja vormis on ostjal võimalus hind soodsamaks kaubelda? Sõna saavad eksperdid – nende seas ka meie finantsjuht Anton Kruglov.

Loe edasi

Restate prognoosib kinnisvara sektorile veelgi jõulisemat kasvu

Restate prognoosib kinnisvara sektorile veelgi jõulisemat kasvu

Päevast päeva loeme meediast, milliseid pööraseid hüppeid teevad kinnisvarahinnad, missuguseid vorme on omandamas eluaseme ost (oksjonid ja enampakkumised) ja kuidas kinnisvaraturu letid ähvardavad õige pea üldse tühjaks jääda. Mis aga toimub kinnisvarafirma sees? Kuidas on kriis seal toimuvat mõjutanud ja mida tõotab tuua tulevik?

Loe edasi

Priisle äripargi viimane ärihoone valmib veebruaris 2022

Järgmise aasta veebruaris saab punkti Lasnamäel kiiresti kasvava Priisle äripargi viimane etapp ning lisandub hulk uusi kaubandus- ja logistikaettevõtteid.

Äripargi ehitus sai alguse 2014. aastal ja arendaja sõnul on viimase etapi ehitus projekti loomulik jätk. “Priisle äripargi visioon on pakkuda Tallinna suurimas linnaosas kvaliteetset ja funktsionaalset ärikeskkonda,” ütles Restate’i finantsjuht Anton Kruglov. “Piirkond on juba praegu väga populaarne. Kvaliteetses ärikeskkonnas on mitukümmend ettevõtet alates restoranist ja jõusaalist kuni sisustuspoe ja loomakliinikuni. See näitab äripargi atraktiivsust ja seda, et kliendid on Priisle piirkonna üles leidnud.”

Loe edasi

„Oleme janused ja ostulainel.” Kinnisvaraturul toimub oluline koondumine

Juba mitu aastat on Pääskülas Manta majas tihedat koostööd teinud ärikinnisvara nõustamise ja müügiga tegelev Restate ning arendusfirma Hammerhead. Nüüd on otsustatud ettevõtted ühte sulatada. „Oleme janused ja ostulainel,” ütleb varem Hammerheadi juhtinud ja nüüd uue ettevõtte juhina alustav Allan Kool.

Mõlemad ettevõtted on turul tegutsenud üle kümne aasta ning selle aja jooksul mitu korda suuremaks kasvanud. Nende koostöö algas juba ligi viis aastat tagasi ja Restate’i müügimeeskond hakkas Hammerheadilt projekte saama aina kiiremas tempos.

Loe edasi

Restate, Hammerhead ja Lubatud-Tehtud Haldus koondusid nime alla RESTATE!

Siiani peamiselt nõustamisega tegelenud Restate’iga ühinesid brändinime Restate alla ärikinnisvara arendaja Hammerhead ja haldusettevõte Lubatud-Tehtud Haldus. Ettevõtted hakkavad kandma ühist brändinime Restate.

Loe edasi
Järgmised