Manta Maja

Vabadust rutiinist! Ärihoone Nõmmel, mis seob vabatahtlikult töö ja elu ning kõik, mis vahepeal!

Maamärk Nõmmel

Voolujoonelise arhitektuuriga Manta Maja funktsioneerib linnapiiril kui tõmbekeskus, pakkudes piirkonna elanikele ja ettevõtjatele arvukalt uusi võimalusi töö- ja vaba aja mugavaks korraldamiseks.

Manta Maja on oma nime saanud kuni 7-meetri pikkuseks kasvava soolases vees elutseva Manta Ray intelligentse kalaliigi järgi, keda tuntakse pika eluea, tasakaalukuse ning sõbraliku käitumise poolest. Suursugune hiiglane koondab enda ümber hulganisti väiksemaid kalu, kes mereelukaga turvaliselt kaasa ujuvad. Ka voolujoonelise arhitektuuriga Manta Maja funktsioneerib linnapiiril kui tõmbekeskus, pakkudes piirkonna elanikele ja ettevõtjatele arvukalt uusi võimalusi töö- ja vaba aja mugavaks korraldamiseks.

Majaplaan

Inspireeriv ühiskontor

24/7 Office

24/7 Office on ettevõtjatele suunatud modernne ja inspireeriv kontorihotellide kett, mille ühiskontorid on varustatud kõikide tööks vajalike tehniliste vahenditega. 24/7 Office meeskond soovib panustada innovaatiliste ideedega ja tegutsemistahet täis ettevõtete töösse ja arengusse pakkudes neile mugavaid võimalusi oma tegevuse edukaks laiendamiseks. 

Proovi kaks päeva tasuta!

Hubane pereresto

Jah, Kallis

Jah, Kallis on armastuse ja heade emotsioonide restoran.  Jah Kallis, on restoran nii suurtele kui väikestele, kus omale sobiva toiduelamuse saavad värskelt armunud, naerusuised vanemad koos oma päikesekiirtega ja vanaemad, vanaisad. Resto missiooniks on olla armastatud omade keskel – uksed on avatud kohalikule kogukonnale, et väärtustada asukohale omast tasast ja loodussõbralikku elustiili.

Jah Kallis - ainult jalutuskäigu kaugusel!

Ööpäevaringselt avatud

Fitness 24/7

520 m2 jõusaal, kus on lisaks kvaliteetsetele treeningseadmetele ka suusatamise SkiErg! Lisaks toimuvad spordisaalis ka ringtreeningud ja personaaltreeningud. Ringtreening on sobilik nii algajale harrastajale kui ka edasijõudnud treenijale ning personaaltreeneri saab endale valida spordiklubi personalist.

Treeni siis kui sulle sobib!

Kaasaegne ilukabinet

Marju Karini ilukliinik

Meditsiiniharidusega spetsialistid mitmeid protseduure ja teenuseid nagu silmaümbruse värskendamine, kortsude ennetamine ja täitmine, huulte ja näojoone korrigeerimine, mesoteraapia juuste väljalangemise, tselluliidi ja vananemise tunnuste vähendamiseks, veenilaiendite, käte, dekoltee ja naiste intiimpiirkonna korrigeerimine. 

Ootame sind tasuta konsultatsioonile!

Abi raamatupidamises

Previser

Previser toetab ettevõtteveid nende igapäevasestes tegevustes. Firmade asutamine ja müük, registriandmete muutmised, raamatupidamine, Soome palgaarvestus, auditeerimine; konsultatsioonid ja maksunõustamised, esindamine erinevates ametkondades, palgaarvestus ning Soomes tegutsevate Eesti ettevõtete auditeerimine.

Abikäsi nii Soome kui Eesti ettevõtetele!

Taristute projekteerimine

Reaalprojekt

Konsultatsioonifirma, mis pakub taristute projekteerimise teenust: kohandatud lahendusi raudtee-, maantee- ja muude infrastruktuuri- ja sideprojektide jaoks. Ettevõte nõustab, planeerib, projekteerib ja juhib raudteede, teede, sildade, tunnelite, vee- ja kanalisatsioonivõrkude, elektri- ja sidekommunikatsiooni ning vesiehitistega seotud projekteerimistöid nii era- kui avalike ettevõtete jaoks.

Esita meile väljakutse!

Küsimused? Mõtted? Ideed?
Võta meiega ühendust!

Manta Maja Arendus OÜ

Registrikood 14426197

Vabaduse pst 174b

Tallinn 10917

allan@hammerhead.ee

+372 551 5130