Skip to content
Home » Uudised » Äripind kui rätsepaülikond?

Äripind kui rätsepaülikond?

Iga äri on eriline. Isegi samas sektoris tegutsevad ärid on oma struktuurilt sageli hoopis erinevad. Igal ettevõttel on oma ajalugu, inimeste arv, tööjaotus, visioon ning eesmärgid. Kõik need väikesed nüansid voolivad valmis ettevõtte vajadused äripinnale, mis peavad olema sobivad funktsionaalseks ja produktiivseks tööks. 

Äripindasid on turul pakkumises palju ning ampluaa on lai. Sellegi poolest otsivad osad ettevõtted endale sobivat pinda mitmeid kuid või isegi aastaid ning sageli lüüakse kolimisplaanidele lõpuks käega, sest sobiva lahenduse leidmine tundub oodatust palju keerulisem. RESTATE! meeskonnal on kindel soov pakkuda igale ettevõtte äripinda, mis sobib nagu rätsepaülikond – valmistatud algusest lõpuni kliendi soovide ja nägemuse järgi. Projekteerimise ja ehituse faasis meelepärase äripinna leidnud kliendid saavad endale sobiva lahenduse valmis joonistada koos arhitekti ja ehituse projektijuhi mitmekülgse abiga. Kaasa saab rääkida kõiges – alates lao, büroo või kaupluse suurusest lõpetades koosolekuruumi mahutavusega ja seinavärviga.

Solo StockOffice on praegu projekteerimises ning siin saame me teha valmis täpselt sellise äripinna nagu klient soovib. Meil on hea meel, et aja edenedes mõistab üha suurem hulk ettevõtteid stock office pindade funktsionaalsust ning seda, kuidas antud pinnalahendusega on võimalik kulusid kokku hoida. Selleks peabki olema äripind tehtud täpselt kliendi soove arvestades ning just seda printsiipi me Solo Stockoffice hoones ka järgime. 

Kui ka Sinul on soov endale “rätsepaülikond” valmis joonistada, siis võta julgelt meiega ühendust.

Oscar Leemets 

Solo Stockoffice projektijuht

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo Lisainfo