Skip to content
Home » Uudised » Jänesed šampust ei joo

Jänesed šampust ei joo

Mida varem seda parem! 

Oleme alustanud uue projektiga – Solo StockOffice ärihoonega. Maja valmib 2022. aasta lõpuks ning täna saame kliendile pakkuda äripinda alates 240m2 kuni 3500m2. 

Stock office kolm ühes lahendus pakub võimalust ühendada lao-, kaubanduse- ja kontoripinna. Selline kontseptsioon hoiab kokku aja-, logistika-, kommunikatsiooni- ning tööjõukulusid, muutes ettevõtte töö sujuvamaks. 

Praegu on hoone projekteerimise faasis ja tänu sellele saame pakkuda kõige personaliseeritumat lähenemist. Klient saab kaasa rääkida alates ruumide suurusest kuni pistikupesade asukohtadeni.

Pinnalahendused

Esimesele korrusele oleme planeerinud erineva suurusega kaubanduspindasid. Kõik kaubanduspinnad on eraldi sissepääsuga ning klaasfassaadiga J.Smuuli tee poole, mida läbib iga päev ca 19 000 autot. 

Kaubanduspinnad on otseühenduses laopinnaga, mille kõrgus on 6,7 meetrit ning mille suurused hakkavad alates 154m2. Igal laopinnal on eraldi tõstanduks maja tagumises osas asuvale laadimisalale, kuhu pääseb ligi ka poolhaagisega veoauto. 

Teisel korrusel asuvad büroopinnad alates 40m2. Osadel büroopindadel on lisaks ka isiklik rõdu, kus on saab kliendikohtumisi pidada, lõunat süüa või segamatult telefoniga rääkida. 

Asukoht

Solo StockOffice hakkab asuma Tala tänava ja J.Smuuli tee ristil, Tala tänav 2 aadressil ning jääb silma kõigile, kes liiguvad mööda J.Smuuli teed. Tänu suurepärasele asukohale on tagatud mugav ühendus kesklinna, Peterburi maantee ja Tallinna ringteega.

Paarisaja meetri raadiuses asuvad mitmed ühistranspordi peatused, toidupoed ning söögikohad. Ümbruses tegutseb juba suur hulk tuntuid kaubandus- ja äriettevõtteid nagu Coop, Masku, Bauhof, Hydroscand, IKEA, Ehituse ABC, Raitwood jt. 

Klientidel ja kaubaautodel on mugav kinnistule sisse- ja väljapääs, sest vasak- ja parempöörded on lubatud nii Tala tänavalt kui J.Smuuli teelt. 

Anna meile enda huvist teada juba täna, et saaksime teha Sulle personaalse pakkumise! 

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo Lisainfo