Skip to content
Home » Uudised » Restate on löönud käed investeerimisfondiga Titanium Baltic Real Estate

Restate on löönud käed investeerimisfondiga Titanium Baltic Real Estate

Restate on löönud käed investeerimisfondiga Titanium Baltic Real Estate, kellega kahasse valmib aktiivses äripiirkonnas Lasnamäel uutlaadi ärihoone Solo stock-office. Tala 2 aadressil asuvas kaubandus-kontor-ladu lahenduses näeb esmakordselt ka rõdusid.

Restate ehitab Lasnamäele tuleva aasta suveks Solo ärihoone - Ärikinnisvara - Kinnisvarauudised - City24.ee kinnisvaraportaal

“Arhitektuuriliselt ja mugavuselt on see kindlasti antud segmendis samm edasi, sest antud ärihoone on detailideni läbi mõeldud ning vastab kõrgeimale BREEAM ehitusstandardile. Kuna paljud ettevõtted konkureerivad täna tihedalt ka tööjõu nimel, on üha olulisem ka töötajate töötingimused ja nende heaolu. Uut laadi ärihooned toovad lisaväärtust nii linnaruumile kui ka otseselt seal töötavatele inimestele,“ on Restate müügidirektor Rasmus Tali veendnud.

Restate’i ja Titaniumi jaoks on tegemist esimese koostööprojektiga. “Piirkonna tähenduses on tegu jõudsalt kasvava ärikvartaliga, mis asub Peterburi tee ja Smuuli tee sõlmel, mistõttu on kergesti ligipääsetav nii suurematele transportveokitele kui ka linnas või selle lähistel elavatele töötajatele või ärisid külastavatele klientidele. Näeme piirkonnas arengupotentsiaali just eeltoodud põhjustel,“ ilmestab koostööd projekti investorpartneri Titanium Baltic Real Estate portfooliojuht Siim Rosenthal.

Solo ärihoone on kõrgeima energiatõhususega ning vastab BREEAM sertifikaadi kriteeriumitele, mis tagab hoone pikaealise kvaliteedi ning madalad hoolduskulud. Ärihoones on kavandatud kaubanduspindu ca 700 m2, kontoripindu ca 600 m2 ning ladude osakaal ulatub pea 2200 m2-ni.

Solo ärihoone saab paiknema Tallinnas aadressil Tala 2 ning valmib 2023. aasta suvel. Restate’i välja töötatud stock-office kontseptsioon on kombineeritud nii ladu, kontor kui ka esinduspind, mida saab Solo ärihoones olema kokku 3500m2 jagu.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo Lisainfo