“Ohverdatud” kinnistu tagab rohkelt parkimiskohti ja hea parkimiskorralduse

Parkimisega  seonduvad probleemid on üht või teistmoodi kõiki autojuhte puudutanud, enamasti kitsastest oludest või nende kohtade puudumisest tekkinud ebamugavuste valguses. Kinnisvaraarendajad püüavad võimalusel leida kuldset keskteed kinnistul lubatava ehitusmahu, parkimiskohtade ning manööverdamisalade vahel, kus hoonemaht lubab kasumit teenida ja parkimist on piisavalt klientidele ja töötajatele.

Suheldes igapäevatöös erinevate ettevõtetega ning otsides koostöös parimat võimalikku asukohta ja lahendust uue esinduskaupluse, tootmishoone või lao tarvis, on parkimiskohtade arv alati oluline teema. Prognoosides, projekteerides ja arvutades, võrreldes teiste varem ellu viidud projektidega, arvesse võttes normatiive, hoones olevate äripindade arvu ja muid olulisi faktoreid tundub lahendus justkui sobiv. Sellele vaatamata kipub parkimine reaalses kasutuses tihti probleemiks olema. Mõnda olukorda ei ole tihti võimalik ette näha ka kõige kogenumal arendajal.

Restate Tänassilma Äripargi uut arendusprojekti silmas pidades, meie järjekordses ’’pikapäeva rühmas’’, jõudsime ühisele arusaamale, et võime seista varsti silmitsi sarnase olukorraga, mistõttu otsustasime ühe kinnistu ohverdada parklaks. Sellega saime juurde luua hädavajalikud 120 parkimiskohta.

Esimese kolme hoone ehitusloa taotlus on tänaseks menetluses, taristu ehitusega oleme juba alustanud ning hoonestuse rajamisega alustame juba selle aasta augustis. Esimese kolme hoone ümber märgitakse maha 349 parkimiskohta. Loodame, et sellega saame tulla vastu kõigi vajadustele tagades võimalikult hea ja mugava ligipääsu oma äripinnale. Nii kaubavedu silmas pidades kui ka kliendimugavust.

Restate Tänassillma Äripargi arendusala laiub ca. 220 000m2 suurusel maaamal niing võimaldab meil arendada 14 uut ja esinduslikku ärihoonet. Kui ka sina oled oma ettevõttega uue stock-office kaubandus- , lao- ja/või tootmispinna otsingul, siis võta meiega ühendust ja leiame koos sobiva lahenduse!  

Päikest soovides, sinu kinnisvara konsultant Toomas Kuusk