LASNAMÄE LINNAOSA Oluline sõlmpunkt

Meteo Maja asub vaid 7 kilomeetri kaugusel Tallinna kesklinnast, tugevate liiklussõlmede Laagna tee ja Mustakivi tee ristumispunktis. Tähesaju teed läbib ca 5000 autot ööpäevas mis teeb aasta jooksul kokku ca 1,8 mln sõidukit.

VÄLJAKUJUNENUD ÄRIPIIRKOND

Tugevate kaubamärkide koondumine on tekitanud Tähesaju linnakus kaubandussünergia. Asukoht on kujunenud järjest populaarsemaks ettevõtete seas kes peavad olulisemaks töötada kohalikus keskuses, mitte kesklinnas.

Mugav juurdepääs igalt suunalt

Juurdepääs Meteo Majale on väga mugav nii kohalikele kui ka kõigile Tallinna lähivaldade elanikele ja ettevõtetele. Piirkonda läbivad bussiliinid nr. 51, 7, 13, 31, 49, 54, 58, 67, 68.

SUUREPÄRANE NÄHTAVUS

Hoone esifassaad on nähtav otse Tähesaju teelt kui ka Mustakivi tee poolt lähenedes. Esimese korruse ruumid paistavad silma mööda jalutades kui ka autoga möödudes. Üürnikel on võimalus ettevõtte logo või reklaam välja tuua hoone fassaadil.

7 KM

KESKLINN

11 KM

Pärnu mnt-Järvevana tee ristmik

15 KM

JÜRI RINGTEE

3,5 KM

VÄO RISTMIK

Meteo Maja asub Lasnamäe linnaosa keskel, olles ühenduses kõigi Lasnamäe magistraalidega. Tugevate kaubamärkide koondumine on tektianud kaubandussünergia, mis on kasulik nii ettevõtetele kui linnakut külastavatele klientidele. Täna moodustavad tõmbekeskuse Lidl, Bauhaus, Motonet, Prisma, Selver, Hortes, Home4You, OnOff, Magaziin, Toyota ja teised tuntud kauplused. Populaarne Tähesaju City asub Tallinna kesklinnast 7 minutilise autosõidu kaugusel. Läbi Lasnamäe põhimagistraalide teenindab keskus kogu lähiümbrust: Piritat ja Merivälja piirkonda, Viimsi valda, Maardut, Muugat ning Kallavere.