Meteo Maja nimi tuleb sõnalühendist meteoriit. Seda põhjusel, et Tähesaju piirkond sai nime meteoriidikillu kukkumise jäljest. Ärihoone asub Lasnamäe linnaosa keskel, olles osa piirkonna tuumast.

2024

METEO MAJA

7 km

KESKLINN

11 km

Pärnu mnt-Järvevana tee ristmik

15 km

JÜRI RINGTEE

3,5 km

VÄO RISTMIK

Meteo Maja asub Lasnamäe linnaosa keskel, olles ühenduses kõigi Lasnamäe magistraalidega. Tugevate kaubamärkide koondumine on tekitanud kaubandussünergia, mis on kasulik nii ettevõtetele kui linnakut külastavatele klientidele. Täna moodustavad tõmbekeskuse Lidl, Bauhaus, Motonet, Prisma, Selver, Hortes, Home4You, Magaziin, Elke Auto ja teised tuntud kauplused. Populaarne Tähesaju City asub Tallinna kesklinnast 7 minutilise autosõidu kaugusel. Läbi Lasnamäe põhimagistraalide teenindab keskus kogu lähiümbrust: Piritat ja Merivälja piirkonda, Viimsi valda, Maardut, Muugat ning Kallavere.

KONTSEPTSIOON

Meteo Maja esimene korrus erineb teistest omataolistest peamiselt selle poolest, et kaubanduspinna funktsionaalsust toetavad samas ruumis asuv büroo- ja laoala. Kaubanduspind ca. 4m kõrguste lagedega ning põrandakoormus 1,5t/m2 kus on võimalik ladustada ja seda osakaalu muuta. Ärihoone näeb välja esinduslik, kõrge klaasfassaadiga ning muudab selle kliendi jaoks silmatorkavaks. Hoone esifassaad on nähtav otse Tähesaju teelt kui ka Mustakivi tee poolt lähenedes. Üürnikel avaneb võimalus ettevõtte logo või reklaam välja tuua hoone fassaadil. Ärihoone arhitektuur on projekteeritud LOOB Projekt arhitektide poolt.

Ärihoone teisel korrusel on läbimõeldud ruumilahenduse ja tänapäevase tehnoloogiaga bürooruumid mis tagavad mugava töökeskkonna ning võimaldavad individuaalselt mõõta tarbimist, et kulusid kontrolli all hoida. Kõigis ruumides on reguleeritav temperatuur, mis tagab hea sisekliima. Ruume on võimalik kasutada ka teeninduse otstarbel. Pakume üürnikele võimalust kaasa rääkida ruumide planeeringutes. Siseviimistluse erilahendused ja planeeringu muudatused teostatakse üürniku kulul. Ärihoone sisearhitektuur on teostatud LÄVI arhitektide poolt.

Meteo Maja üürnikud peavad oluliseks aega ja keskkonda. See tähendab, et eelistatakse kesklinnas töötamise asemel kohalikku keskust mis pakub kõiki vajalikke teenuseid. Tähesajus töötades olete eemal kesklinnale iseloomulikest liiklusummikutest ja hoiate kokku väärtuslikku aega. Hoolite tervikuna keskkonnast sest valite keskkonnasäästlikult ehitatud BREEAM sertifikaadiga hoone.

Ärihoone teisel korrusel on läbimõeldud ruumilahenduse ja tänapäevase tehnoloogiaga bürooruumid mis tagavad mugava töökeskkonna ning võimaldavad individuaalselt mõõta tarbimist, et kulusid kontrolli all hoida. Kõigis ruumides on reguleeritav temperatuur, mis tagab hea sisekliima. Ruume on võimalik kasutada ka teeninduse otstarbel. Pakume üürnikele võimalust kaasa rääkida ruumide planeeringutes. Siseviimistluse erilahendused ja planeeringu muudatused teostatakse üürniku kulul. Ärihoone sisearhitektuur on projekteeritud LÄVI arhitektide poolt.

Ärihoone esimesel korrusel on 1 900 m2 kaubanduspinda koos lao ja bürooalaga. 

Teisel korrusel 1 700 m2 büroo- ja teeninduspinda.

MIKS ÜÜRIDA METEO MAJA RUUME?

ASUKOHT

Linnaosa keskus mis on välja kujunenud populaarseks äri-ja kaubanduspiirkonnaks.

LIGIPÄÄSETAVUS

Suurepärane ligipääs olulistelt liiklussõlmedelt.

KONTSEPTSIOON

3in1 lahendus koondab esindus-, lao- ja büroofunktsiooni ühele pinnale.

TÖÖKESKKOND

Läbimõeldud ruumilahendused, tänapäevane tehnoloogia ja tasuta parkimine.

KÕRVALKULUD

Tänapäevane tehnoloogia, materjalid, A-energiaklass ja päikesepaneelid võimaldavad madalaid kõrvalkulusi. Hoonel saab olema BREEAM rohesertifikaat.

RESTATE! loob kaasaegseid ja innovaatilisi hooneid ning terviklikke ärikeskkondi. Hindame kõrgelt moodsat arhitektuuri, mida iseloomustab energiasäästlikkus ja funktsionaalsus.

56000 m2

ARENDATUD HOONEID

20000 m2

Hooneid ehituses

90000 m2

Planeeritud arendusmaht