Новейшее здание в бизнес-парке Priisle

Priisle tee 18 коммерческое здание

Priisle Äripargis asuv Priisle 18 on funktsionaalne ladu-kontor-esindus tüüpi ärihoone Lasnamäel, mis võimaldab kolida kogu oma ettevõtte tegevuse ühe katuse alla säästes niimoodia aega ja ressursse. Äriparki on koodunud mitmed tugevad kaubamärgid ning suvel avatati äripargi kõrval ka uus Prisma Peremarket.

Saa osaks toimivast äripargist ja anna oma ärile tõuge kolides Priisle Äriparki Uus ärihoone valmib juba 2022. aasta kevadel.

Почему Priisle 18?

Новейшее здание в бизнес-парке Priisle даст толчок развитию бизнеса!

Действующий бизнес-парк

Priisle Äripark - это действующий бизнес-парк логистики и торговли в Таллинне в районе Ласнамяэ. В бизнес-парке уже работают десятки компаний, от ресторана и тренажерного зала до магазина интерьера и клиники для животных.

Соответствует потребностям

Каждый бизнес индивидуален, и поэтому потребности кождой компании разные. Коммерческое помещение должно быть функциональным и поддерживать повседневную деятельность бизнеса, поэтому мы строим коммерческие здания в соответствии с пожеланиями наших клиентов.

200 000 человек

Благодаря своему расположению, коммерческое здание расположено в радиусе обслуживания где проживает и работает 200 000 человек. Бизнес-парк Priisle популярен среди жителей Ласнамяэ, Пирита, Виймси, Мууга, Маарду, Пеэтри и других регионов.

Функциональность

Мы ценим современную архитектуру с функциональными решениями - здание построено энергоэффективно, на крыше установлены солнечные батареи, чтобы минимизировать дополнотельные расходы.

Качественный менеджмент

В дополнение к девелопменту зданий мы также являемся их менеджерами, ежедневно сталкиваемся с потребностями наших клиентов, поэтому мы считаем, что являемся одними из лучших менеджеров по недвижимости в Эстонии.

Kogenud arendaja

RESTATE! on kinnisvararendaja, kes loob kaasaegseid ja innovaatilisi hooneid ning terviklikke ärikeskkondi. Portfelli kuulub enam kui 50 000 m2 kaubandus-, kontori-, lao- ja elamupindasid.

Удобное расположение

Priisle Äripark, asub vaid 10 minutilise sõidu kaugusel kesklinnast ja sinna pääseb mugavalt nii auto kui bussiga. Hea ligipääsetavus on tagatud Ida-Tallinna põhimagistraalidelt - Peterburi teelt ja Laagna teelt. Kiire ühendus on nii Tallinna ringtee, Muuga sadama kui Vana-Narva maantee tööstuspiirkonnaga. Tulevikus rajatakse äripargi kõrvale Rahu tee, что сделает сообщение с центром и Петербурским шоссе еще более удобным.

Галерея

Пожалуйста нажмите на изображение, чтобы увеличить его

Планы и цены

Коммерческие помещения можно объединять и разделять

Äripind nr. Ladu m² Kontor m² Kokku m² Üür kokku € * Üür €/m² Статус
1
Välja üüritud
2
Välja üüritud
3
Välja üüritud
4
Välja üüritud
5
Välja üüritud
6
Välja üüritud
7
Välja üüritud
8
Välja üüritud
9
Välja üüritud
10
Välja üüritud
11
Välja üüritud
12
Välja üüritud
13
Välja üüritud

 * К ценам добавляется налог с оборота!

Uudised

Пожалуйста нажмите на изображение, чтобы увеличить его

Fotogalerii: Priisle Äripargi viimasele hoonele asetati nurgakivi

Priisle Äripark`i viimane ärihoone sai 10. augustil nurgakivi! Äripargi viimane hoone, Priisle tee 18 on ladu-kontor tüüpi ärihoone. “Ärihoone planeering on väga hästi läbi mõeldud just ettevõtetele, kelle jaoks on oluline ressursi- ja ajasäästlik toimimine. StockOffice kontseptsiooni all...

Loe edasi

Priisle äripargi viimane ärihoone valmib veebruaris 2022

Järgmise aasta veebruaris saab punkti Lasnamäel kiiresti kasvava Priisle äripargi viimane etapp ning lisandub hulk uusi kaubandus- ja logistikaettevõtteid. Loe pikemalt: https://www.kinnisvarauudised.ee/uudised/2021/04/26/priisle-aripargi-viimane-arihoone-valmib-veebruaris-2022

Loe edasi

Свяжись с нами!

Screenshot 2021-07-30 at 14.13.11

Rasmus Tali

Менеджер проекта
🇪🇪 🇷🇺 🇬🇧
+372 5344 7685
rasmus.tali@restate.ee

screenshot-2021-10-12-at-11.20.10

Дмитрий Губин

Консультант
🇷🇺 🇬🇧
+372 5624 9209
dmitry.gubin@restate.ee

Screenshot 2021-07-30 at 14.15.32

Оскар Лееметс

Консультант
🇪🇪 🇬🇧
+372 5686 0558
oscar.leemets@restate.ee

Screenshot 2021-07-30 at 14.16.15

Тоомас Кууск

Консультант
🇪🇪 🇬🇧
+372 5873 3660
toomas.kuusk@restate.ee

ru_RUРусский