Rasmus Tali: Hea asukoht ja efektiivne äripind on eduka äri aluseks!

“Iga ettevõtte eesmärk on kasvatada tulu ning hoida kulud kontrolli all,” räägib RESTATE! tegevjuht Rasmus Tali, “lisaks sellele on loomulikult oluline äritegevuseks sobiv ja logistiliselt hea asukoht, et olla samaaegselt oma klientide läheduses ning transportida kaupa kiiresti ja mugavalt. Arendajana me neid põhimõtteid igapäevaselt järgimegi ehk meie uued ärihooned arvestavad ning täiustavad kohalikku linnaruumi ja ärikeskonda, samas tagades kaupmeestele hea nähtavuse kui ka mugava ligipääsu.”

Rasmuse sõnul peab ärihoone ise olema efekriivse ruumilahendusega ning madalate kõrvalkuludega, et kaupmees ei peaks muretsema liigsete kuluridade pärast oma eelarves. Need omadused oleme koondanud terviklikku ärihoone kontseptsiooni nimega StockOffice, kus kaubanduspind, kontor ja ladu on toodud kokku samale äripinnale. Lisaks ei ole väheoluline ärihoone visuaalne arhidektuur ja linnaruumi sobimine – selles osas me ehitame ärihooneid, mis oleksid alati ka visuaalselt silmapaistvad. 

Aga kus see sobiv äripind võiks siis asuda? Siin mängib olulist rolli tegevusvaldkond ja sektor, milles äriga tegutsetakse. Omades vaid kauplust või väikest kontorit, võib see vabalt asuda kesklinnas. Kui aga tegemist juba äriga, mis vajab kontorit, lisaks laopinda ja kauba kohaletoimetamist suuremate kaubikutega, siis tuleb vaadata juba teisi linnaosasid ja äärelinna. Vaadates, millise kiirusega hetkel areneb Tallinna suurim linnaosa Lasnamägi, siis võib julgelt öelda, et see piirkond on mitmetele äridele alles avastamata, sest paljude jaoks seostub Lasnamägi 80-ndatel rajatud magalarajooniga ja vähem ollakse teadlikud, mis on viimase kümne aastaga selles linnaosas muutunud ja milliseks on kujunenud infrastruktuur ning väljakujunenud äripiirkonnad. 

Üheks selliseks aktiivseks piirkonnaks on täna Priisle Äripark, kus kunagise võssa kasvanud tühermaa asemele on täna kerkinud pea 15 000 m2 kaubandus,-toitlustus,-tootmis,-ja laopindu, ja kus asuvad nii restoran, spordisaal, kontorid ja erinevad kauplused ning tootmine. Veel seitse aastat, tagasi kui alustasime esimese Priisle Äripargi hoone ehitusega, ei osanud ka meie arendajana näha selle piirkonna sedavõrd suurt huvi, rääkimata übruskonna nii kiiret arengut. Täna käib äripargi viimase etapi ehitus ja oleme veendunud, et juba enne Priisle 18 ärihoone valmimist 2022 alguses on meie StockOffice tüüpi ärihoonel olemas uued rentnikud, kes on otsustanud oma äri tuua hästi toimivasse ärikeskkonda. See on järjekordne tõestus nimetatud kontseptsiooni edukusest ja suurenevast nõudlusest sellise terviklahenduse järele.

“Lisaks Priisle Äripargi kasvule jätkub ka lähiümbruses kiire areng ning peagi alustatakse uue Rahu tee ehitusega, mis muudab ühenduse kesklinnaga, Tallinna ringteega ning Pirita linnaosaga veelgi kiiremaks ja mugavamaks,” kirjeldab Rasmus piirkonna arenguid, “kokkuvõtvalt võib öelda, et eduka äri aluseks on hea asukoht ja efektiivne äripind – Priisle Äripargis on need kriteeriumid täidetud!”

???? Priisle Äriparki arendab Restate
???? Priisle 18 ärihoonet ehitab Eventus Ehitus
???? Hoone valmib 2022 veebruaris
???? Ärihoone koduleht: www.priisle18.restate.ee

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

ru_RUРусский