Ringtee Äripark

Helista ja küsi lisainformatsiooni

(+372) 5668 8773

Äripark edumeelsetele

Ringtee Äripargis on erineva suurusega kinnistud ning paindlik ehitusala, mis võimaldab pakkuda ehitusõigust hoonetele alates 2900 ruutmeetrist kuni Tallinna mõistes üsna unikaalse 45 000 ruutmeetrini! Kiirematel huvilistel on võimalik teha parim valik just endale sobivate parameetritega.

Ringtee Äripark paikneb kiirelt arenevad äripiirkonnas vahetult ringtee ääres ja 750 meetri pikkune teefassaad pakub võimalust paigutada ettevõtete logo ja reklaamid kohe suure liiklusega maantee äärde. 
 
Kõik see teeb Ringtee Äripargist ainulaadse asukoha ambitsioonikale ettevõttele!

Las numbrid räägivad

0
m² pindala
0
€ investeeringuid
0
uut töökohta

Juurdepääs ringteelt on tagatud viis aastat tagasi rajatud moodsa Kurna liiklussõlme kaudu. Eesti esimene IKEA kaubamaja ehitatakse samale liiklussõlmele, vaid kilomeetri kaugusele Ringtee Äripargist.

Tallinna Ringteel liigub Maanteeameti 2019. aasta uuringu andmetel päevas keskmiselt enam kui 15 000 autot. On ainult üks lõik, millel liigub päevas üle 21 000 auto – see on Jüri-Vaela teelõik, mille mõlemas otsas on ennast sisse seadnud suure käibega logistikahiiud. Areng selles piirkonnas jätkub aktiivselt. Kindlasti on selles oma osa ka asjaolul, et siit on võrdselt 16 km kaugusel nii Peterburi maantee, Via Baltika, kui Tallinna kesklinn.

Ringtee ühendab Paldiski ja Muuga sadama kaubateid ja ristub peamiste Eesti siseste põhimaanteedega. Kui kavatsed laiendada või kolida oma logistika, tootmise või kaubanduse äri, siis on raske leida head põhjust, miks sa ei peaks paiknema just siin – asukohas, millest päevas möödub vähemalt 21 000 klienti ning üle 4000 veoki ja autorongi!

Naabruses on kiiresti kasvavad Kangru, Uuesalu, Järveküla ja Kiili elamualad, kus elab juba täna enam kui 5000 inimest. Elamupiirkondade lähedus tagab vajaliku tööjõu ja tarbijaskonna.

Suures mahus rajatud kergliiklusteed võimaldavad kohalikel elanikel jõuda äriparki lisaks autole soovi korral ka jala või jalgrattaga.

Ringtee Äripark