Uudised

Helista ja küsi lisainformatsiooni

(+372) 5668 8773

Olukord maailmas paneb arendajaid mõtlema ja tegutsema

Maagaasi hind on viimastel aastatel üsna oluliselt tõusnud. Näiteks 2021. aastast 2022. aastani tõusis hind 354% võrra – 2020. aasta detsembri perioodi 0,287 eurolt kuupmeetri kohta 2021. aasta detsembri perioodiks 1,304 euroni kuupmeetri kohta. Eesti Gaas on praegu oma kliente juba teavitanud, et kodutarbija paketi hind tõusis septembris 2,65 euroni kuupmeetri kohta ja kerkib oktoobrist 4,10 uroni. 

Energiasäästlikud lahendused Ringtee Äripargis

Ringtee Äripark on uus logistika- ja tööstuskeskus Kiili vallas. Logistika tuiksoonel asuval 25 hektari suurusel ala paiknev ärihoonete kompleks mahutab tulevikus mitmeid ambitsioonikaid ettevõtteid, kes hindavad tänapäevast arhitektuuri, kaasaegseid lahendusi ja mugavaid logistilisi lahendusi. Lisaks eraldiseisvatele logistika- ja tööstushoonetele rajatakse äriparki ka funktsionaalne Stock Office ärihoone. 

Ringtee Äripark

Ringtee Äripargis on arengud olnud väga edukad

Ringtee Äripargis on arengud olnud väga edukad,” rõõmustab Ringtee Äripargi projektijuht Tomas Salamäe, “kinnistute müügiga alustasime avalikult selle aasta alguses ja tänaseks oleme realiseerinud juba 6 kinnistut. See on selgelt hea tulemus. Hetkel käivad arendusalal teede ja tehnovõrkude ehitustööd, mida teostab Eventus Ehitus. Töödega ollakse graafikus ja need lõpevad selle aasta detsembrikuus.”

Kiilis valmiv äripark loob piirkonda ligi 700 töökohta

Ligi 120 miljonit maksva Ringtee Äripargi ehituse viimane etapp on käivitunud. Kiili valla esimese suurema äripargi kuus kinnistut on müüdud ja peatselt saab ehitusloa ka Ringtee Stock-Office ärihoone. Ringtee Äripargi projektijuhi Tomas Salamäe sõnul on äripargi arengud olnud edukad. “Kinnistute avaliku müügiga alustasime selle aasta alguses ja tänaseks oleme realiseerinud kuus kinnistut üheksateistkümnest,” kinnitab Salamäe.

Ringtee Äripark

Bigbank rahastab Ringtee Äripargi arendust 2,5 miljoniga

Bigbank sõlmis Ringee Äripargiga 2,5 miljoni euro suuruse laenulepingu Tallinna ringtee ja Kurna-Tuhala ristmiku lähedale kerkiva enam kui 20-hektrarilise logistikapargi esimese eteapi arendamiseks. Bigbanki ettevõtete panganduse üksuse juhi Aimar Roosalu sõnul on uute lao- ja tootmispindade kui ka selleks sobivate kruntide järele tuntav nõudlus. Ringtee Äripargi kogumaksumus on 120 miljonit.

Ringtee Äripark

Ardi Roosimaa: Tallinna ringtee äärsed vallad jätkavad kasvu, kuid kasu jaotub ebaühtlaselt

Viimaste aastate trende jälgides pole Eestis teist nii kiiresti arenevat põhimaanteed kui Tallinna ringtee. Samas ei ole kasv lõiguti ühtlane, mistõttu ei saa kõik pealinna ümbruse vallad sellest võrdset kasu. Kasvu jätkumiseks peavad oma panuse andma nii era- kui ka avalik sektor. Tallinna ringtee areng on olnud väga kiire just viimasel viiel aastal –liikluskoormus sel perioodil kahekordistunud. 

Ringtee Äripark

Jeva Siplane: Paindlike võimalustega Ringtee Äripark

Viimastel aastatel on Tallinna ringtee arenguga kaasas käinud selle lähipiirkonna areng ja liiklustiheduse kasv peegeldab selgelt, et lähiümbrus on demograafilises tõusus, mistõttu on logistika ning kaubanduse jaoks tegu soodsa piirkonnaga.Nende muutuste tuules oleme asunud arendama Ringtee Äriparki mis asub Tallinna ringtee ühes sõlmpunktis, täpsemalt Kurna eritasandilise ristmiku kõrval.