Ringtee Äripark

Ringtee Äripargis on arengud olnud väga edukad

“Ringtee Äripargis on arengud olnud väga edukad,” rõõmustab Ringtee Äripargi projektijuht Tomas Salamäe, “kinnistute müügiga alustasime avalikult selle aasta alguses ja tänaseks oleme realiseerinud juba 6 kinnistut. See on selgelt hea tulemus. Hetkel käivad arendusalal teede ja tehnovõrkude ehitustööd, mida teostab Eventus Ehitus. Töödega ollakse graafikus ja need lõpevad selle aasta detsembrikuus.”

Äripargi esimese kliendi hoone ehitusega saadakse valmis 2022. aasta esimeses kvartalis. “Tegemist on ehituskinnitusvahendite tootmise ja hulgimüügiga tegeleva Arras Construction Furniture ettevõttega, millele ehitatakse 4900 ruutmeetri suurune tootmishoone. Ehitustöid teostab Eventus Ehitus,” räägib Salamäe. Teiseks äripargi asukaks on Soome metallitöötlemise ettevõtte Stén & Co, mis pakub lahendusi eriteraste turgudele koos termilise töötlemise ja lõikamise teenusega. Ringtee Äriparki rajatakse 3000 ruutmeetrine hoone materjalide ladustamiseks. Salamäe lisab, et äriparki arendatakse ka 5000 ruutmeetrine laohoone ettevõttele Waiper Invest, mis on lähipiirkonnas juba varasemalt tegutsenud.

“Restate on läbirääkimistes hetkel ka mitme teise rahvusvahelise ettevõttega, mis soovivad niiöelda built-to-suit lahendust. Ettevõtteid on nii logistika kui ka tööstussektorist. Lisaks tunnevad äripargi vastu huvi ettevõtted, kes soovivad tuua kaubanduse koos logistikaüksusega Tallinna ringtee äärde palju nähtavamale kohale,” rõõmustab projektijuht kirjeldades lähituleviku plaane.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.