Skip to content
Home » Uudised » Solo StockOffice – loodud täitma ettevõtja vajadusi

Solo StockOffice – loodud täitma ettevõtja vajadusi

ldiselt on levinud arvamus, et laopind on ettevõtte tagakülg ning selle välimus ei ole niivõrd oluline. Olen viimased kaks aastat töötanud ärikinnisvara valdkonnas ning pannud tähele, kuidas paljud ettevõtjad on antud sellest seisukohast eemalduma ning ladude esinduslikkust väärtustama. Minu klientide jaoks on üha enam oluline, et laopinnad oleksid kaasaegsed ning elementaarsete mugavustega nagu siledad põrandad, suured tõstanduksed ning kõrged laed. Paljud vanemad laohooned ei suuda eelnimetatud tingimusi pakkuda. Isegi kui uue laopinna rendi hind on varasemast kõrgem, kaaluvad privileegid nagu uus esinduslik hoone, mugavad ja läbimõeldud ruumilahendused, suurem ajakulu ning madalad kõrvalkulud hinnavahe üle. 

Kui sinu ettevõte on seotud müügiga, spetsiifilisemalt hulgi- ja B2B müügiga, siis tulevad kliendid tihti sinu kaupadega tutvuma. Kutsudes kliente esinduslikku kauplusesse või lattu kaubaga tutvuma, annad sellega ka enda ettevõttele võimaluse professionaalse kuvandi loomisele.

Üks meie põhiline eesmärk ja ülesanne RESTATEs on pakkuda ja ehitada klientidele selliseid äripindu, mis lahendavad nende ettevõtte igapäevaseid murekohti – näiteks kiirem tarne, probleemivaba logistika ja sujuvam kommunikatsioon. Lisaks soovime tuua vanadesse tööstuspiirkondadesse sisse uut elu ehitades sinna kaasaegseid ning esinduslikke Stock- ja Loft Office hooneid. 

Hea näide, kuidas me enda eesmärke saavutame, on Solo StockOffice ärihoone, mis hakkab asuma J.Smuuli tee ning Tala tn ristimikul. Esindusliku fassaadiga hoones on kombineeritud nii kaubandus-, büroo- ja laopinnad ning seda kõike kliendile sobivas suuruses. Boonuses on ka logistiliselt mugav ja silmapaistev asukoht – ligi 19 000 autot sõidab iga päev mööda J.Smuuli lõiku Peterburi tee ja Suur-Sõjamäe vahel ning Solo StockOffice jääb silma kõigile möödujatele. Suuremate maanteede lähedus teeb sellest väga hea asukoha, kus enda äri edendada. 

Turu arengutega on vaja kaasas käia ning kindlasti tasub mõelda juba täna, millist rolli selles arengus mängib sinu äripind. Hästi valitud äripind on üheks eduka ettevõtluse alustalaks!

Dmitry Gubin

RESTATE kinnisvara konsultant

(+372) 5624 9209

dmitry.gubin@restate.ee

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo Lisainfo