Tänassilma Äripargi Sinise Maja ankurüürnikuks on Flameko.

Flameko Autohooldus on pea 20 aastase ajalooga autode hoolduse ja remondiga tegelev ettevõte, mis peamiselt on spetsialiseerunud automarkidele Audi, BMW, Mercedes-Benz, Seat, Škoda ja Volkswagen. Flameko meeskond koosneb kogenud ja professionaalsetest spetsialistidest, kes on valmis lahendama kõikvõimalikke autoremondiga seotud probleeme, olles pühendunud sellele, et pakkuda klientidele kõrgekvaliteedilist teenust ja parimat võimalikku kliendikogemust. 

Tulevane pea 1000 ruutmeetrine hoolduse-ja remondi esindus Tänassilma Äripargis tuleb kaasaegne ja ainulaadne. Tänu spetsiaalsetele suure tõstevõimega tõstukitele, saab tulevikus lisaks sõiduautodele teostada sildade ja mootorite remonti ning sildade reguleerimist ka suurematel matkaautodel, haagissuvilatel ja kaubikutel. Lisaks tulevad eraldi ruumid matkaautode ja haagissuvilate elamuosade hoolduse ja remonttööde teostamiseks ning lisavarustuse paigalduse tarvis.

“Meie soov on pakkuda lisaks sõiduautodele ka kõikidele matkaauto ja haagissuvilate omanikele mugavat täisteenindust, olenemata sõiduki margist, mudelist ning vanusest, seda alati kvaliteetselt ja ühest kohast” kinnitas Flameko tegevjuht Raul Kirt 

Tänassilma Äripargi esimeses tehnika ja auto ettevõtetele mõeldud Sinises Majas on erineva suuruse ja kasutusotstarbega äripinnad. Hoone on silmapaistva ja efektse arhitektuuriga ning vastab tänapäeva kõige kõrgematele standarditele nagu seda on BREAAM sertifikaat ja A-energiaklass. Lisaks on hoone ümber head parkimisvõimalused.

„Me täname Flamekot usalduse eest ja meil on suur heameel, et neist saab meie uue ärihoone ankurüürnik. Nii saame me anda oma panuse nende äritegevuse kaasajastamisse ning laienemisse, samas võimaldades tuua oma ettevõtte tegevused ja funktsioonid ühte hoonesse“ lisas Restate projektijuht Toomas Kuusk.

Tänassilma Sinine Maja arendajaks on Restate

Hoone ehitab Rand & Tuulberg. Hoone valmib sügisel 2023. Värskemat infot leiab Flameko Facebook’i lehelt. 

Vaata lähemalt:

www.autohooldus.ee

www.flamekocamper.ee

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo Lisainfo