Äripark

Äripark asub vahetult Tallinna piiril, väljakujunenud Tänassilma tööstus- ja logistikapargi kõrval ning on sobiv tootmis-, lao- ja kaubanduspindu vajavatele ettevõtetele. Äripargi arendusala kogusuurus on 35 hektarit, kuhu on võimalik ehitada kuni 16 ärihoonet suuruses kuni 21 000 m². Kokku rajatakse Tänassilma Äriparki enam kui 100 000 m² kaasaegseid äripindu ning investeeringu kogumaht on enam kui 200 000 0000 eurot.

Tänassilma Äripark erineb teistest tehno- ja tööstusparkidest koondes kokku erinevad ärivaldkondi (valdavalt B2B). Samuti ei rajata ärihoonete vahel piirdeaedasi, mille läbi tagatakse head liikumisvõimalused ja nähtavus ning tagatakse kogu kaubandusalale terviklik sünergia. Lõpptarbijal on mugav sõita oma kaubale järgi konkreetse ettevõtte ukseni ning ka ettevõttel on lihtne tagada kaubavedu otse oma äripinnale. Äripargi terviklikkust toetab ka ärihoonete atraktiivne välimus, mis eristub suuresti klassikalistest logistika- ja tööstusparkidest.

Ärihoonete eelised

  • erineva suuruse ja kasutusotstarbega äripinnad vastavalt kliendi vajadustele
  • energiasäästlikud A-energiaklassi hooned (BREEAM sertifikaat) ehk madalad kõrvalkulud
  • silmapaistev ja efektne arhitektuur
  • maanteelt nähtavad reklaamid
  • head parkimisvõimalused hoone kõrval

Tänassilma Äriparki rajatakse mitmed Stock Office ärihooned, mida saab iseloomustada mõistega 3in1 – funktsionaalne lahendus võimaldab ettevõtetel kolida ühe katuse alla kokku oma lao-, kontori- ja kaubanduspinnad ning säästa seeläbi nii aega kui tööjõu- ja logistikakulusid. Tänassilma Äripargi Stock Office ärihooned pakuvad klientidele erinevaid lahendusi vastavalt ettevõtete vajadustele – saab valida näiteks 66 m² kontoripinna maast laeni kaasfasaadiga või hoopis 21 000 m² laopinna, mille kõrgus on 14 meetrit.