Tänassilma äripiirkond laieneb veelgi

Tallinna linna piiril arenev äripark R-Park Tänassilma täieneb. Lisaks suurtele lao- ja tootmispindadele on fookuses kolm-ühes stock-office tüüpi pinnad, mis sobivad eelkõige väikeettevõtjatele.

Kolm-ühes stock-office kontseptsiooni järgivad äripinnad hõlmavad endas nii kaubandus- kui ka lao- ja kontoriruume. “See lahendus võimaldab tõsta väikese ettevõtte efektiivsust, kuna erinevad töölõigud on ühes kohas koos ja seega väheneb vajadus transpordi või laohalduse järele. Hästi lahendatud pinna puhul on iga ruutmeeter üürnikule kasulik, sest puuduvad tarbetud koridorid ja kasutud nurgad,” ütles Restate’i nõukogu liige Allan Kool.

Väikeseid kolm-ühes äriruume on Eestis vähe, kuid lähiajal suurenev tööjõupuudus kasvatab vajadust nende järele. “Nutikad lahendused võimaldavad keskenduda enda ettevõtte jaoks olulisele. Klientidele tähendab see paremat kvaliteeti ja personalile mugavamaid töötingimusi,“ lisas Kool.

Stock-office lahenduste puhul saab üürnik ise otsustada lahtiolekuaegade üle. “Sõltumatus kaasüürnikest tuleb praegusel ajal kiirete otsuste tegemisel kasuks. Ligipääsetavus igal ajal, oma parkla ja ümbritsev taristu toetavad ettevõtte igakülgset arengut,” tõdes Kool.

R-Park Tänassilma asub linnapiirist kahe ja Tallinna ringteest kolme kilomeetri kaugusel.  Teise etapi arendusega lisandub järgmisel aastal 50 000 m2 äripindu.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo Lisainfo