Varahaldus

RESTATE on parim partner ärikinnisvara kiiresti muutuvas maailmas. Seda nii kinnisvaraomanikele, investoritele kui arendajatele. Läheneme igale ülesandele individuaalselt, aga eesmärk on meil alati üks: leida parim kuluefektiivne lahendus kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

Meie meeskond koosneb oma ala tõelistest asjatundjatest, kes töötavad päevast päeva selle nimel, et olla meie klientidele parim partner.

RESTATE loob ka ise ärihooneid ja tegeleb igapäevaselt üüriklientidega. See tähendab, et me teame täpselt, mida meie kliendid meilt ootavad.

Teenused

Kinnisvara
varahaldus

Kvaliteetne varahaldus ühendab endas mugavalt kinnisvara haldamist ja korrashoidu. Pakume professionaalset varahalduse teenust: üürisuhete haldamist, klienditeenindust ja rahavoo juhtimist. Vastutame oma klientide kinnisvara korrashoiu, tarbimis- ja tugiteenuste korraldamise ning kvaliteedikontrolli ja kliendi rahulolu mõõtmise eest.

Võite olla kindlad, et teie raamatupidamine on korras, perioodiline eelarve on nõuetekohaselt koostatud, infovahetus korraldatud, dokumendid arhiveeritud ning kinnisvara ehitus- ja remonditööd korraldatud. Anname oma panuse äriplaanide ja energiatõhususkavade koostamisse ning nende elluviimisesse.

Investeerimine
kinnisvarasse

Juba aastaid pakume võimalust investeerida kinnisvarasektorisse eesmärgiga teenida stabiilset ja hea marginaaliga tootlust 10%-15% aastas. RESTATE’i pikaajaline kogemus ja koostöö spetsialistidega tagab meie klientidele parima tulemuse.