18 PEREKODU

Kohila Kodud koosnevad 18 avarast terrassiga elamust suuruses 100 – 110 m2. Iga kodu lõunapoolsel küljel on avar terrass ja isiklik hooviala.

ENERGIAMÄRGIS

Kaasaegsed Kohila Kodud omavad A-energiamärgist ja päikeseparki, tagades madalad kõrvalkulud aastaringselt.

30 MINUTIT
KESKLINNA

Rohelisest ja turvalisest Kohilast jõuab autoga Tallinna kesklinna vaid 30 minutiga. Lisaks saab pealinna ka rongi ja bussiga.

AINULAADNE
ASUKOHT

Ainulaadne asukoht kaunite männimetsade serval annab võimaluse saada osa nii linna-, kui maaelu suurimatest plussidest. Kohila Kodud asuvad Tallinnast piisavalt kaugel, et nautida looduse ilu ja rahu, kuid samas parajalt lähedal, et olla igapäevaselt seotud ka linnamelu ja tööeluga. Suurepärane ühistranspordiühendus võimaldab mugavalt liikuda Tallinna ja teiste suuremate linnade vahel.

ARENENUD INFRASTRUKTUUR

Kohila Kodude lähedal on valgustatud kergliiklusteed sportimiseks ja ohutuks liikumiseks. Jalutuskäigu kaugusel asuvad ka toidu-ja ehituspoed, iluteenused, söögikohad, tervisekeskus  ja kaasaegne Kohila spordikompleks.

Asukoht

ELUKESKKOND KOGU PERELE

Kohilas asub mitu lasteaeda ja kooli, sealhulgas ka Raplamaa suurim gümnaasium. Kuna kõik asub vaid jalutuskäigu kaugusel, annab see suurepärase võimaluse kooliaelistel lastel iseseisvalt liikuda nii kooli, koju kui ka huviringidesse. Samuti on Kohilas noortele erinevaid  vabaajaveetmisvõimalusi, nagu näiteks noortekeskus, skatepark, discgolfi rada ja palju muud.

Developed by Reaktiiv