18 PEREKODU

Kohila Kodud koosnevad 18 avarast terrassiga elamust suuruses 100 – 110 m2. Igal kodul on lõunapoolsel küljel oma avar terrass ja 2 parkimiskohta.

ENERGIAMÄRGIS

Kaasaegsed Kohila Kodud omavad A-energiamärgist ja päikeseparki, tagades madalad kõrvalkulud aastaringselt.

30 MINUTIT
KESKLINNA

Rohelisest ja turvalisest Kohilast jõuab autoga Tallinna kesklinna vaid 30 minutiga. Lisaks saab pealinna ka rongi ja bussiga.

AINULAADNE
ASUKOHT

Kohila Kodud asuvad Tallinnast täpselt parajalt lähedal – turvalisest ja rohelisest elukeskkonnast jõuab autoga Tallinna kesklinna vaid 30 minutiga. Pealinna saab mugavalt sõita ka rongiga – rongijaam asub kõigest 5 minutilise jalutuskäigu lähedusel.

Arenenud infrastruktuur

Kohila Kodude lähedal on kergliiklusteed sportimiseks ja liikumiseks ning kaasaegne Kohila Spordikompleks asub jalutuskäigu kaugusel. Samuti ei pea Kohila Kodude elanikud poe külastamiseks kaugele minema, sest lähim toidupood asub vaid 3 minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Asukoht

Elukeskkond kogu perele

Kohilas on kaks lasteaeda. Männi Lasteaed asub Viigimetsast 4 minutilise jalutuskäigu kaugusel ning Lasteaeg Sipsik asub 3 minutilise autosõidu ja 13 minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Samuti on Kohilas mitu kooli, mistõttu saavad ka kooliealised lapsed mugavalt ise kooli ja koju liikuda. Kohila Gümnaasium jääb Kohila Kodudest 5 minutilise jalutuskäigu kaugusele ning Kohila Mõisakooli jõuab 12 minutilise jalutuskäiguga (autoga 4 minutit).

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo Lisainfo
Developed by Reaktiiv