AINULAADNE
ASUKOHT

Kohila Kodud on kaasaegne elamupiirkond Kohila südames, männimetsa all, mis on täiuslik koht perekondadele ning loodust armastavatele inimestele, sest siin kõrgete mändide vahel saavad kokku lapsed, naabrid, oravad ja puhas metsaõhk. Jalutuskäigu kaugusele jäävad, erinevad poed, lasteaiad, koolid, uus spordikompleks ja ilus Keila jõgi, kus saab ujuda ja ka veespordiga tegeleda.

Kohila Kodud asuvad Tallinnast täpselt parajalt lähedal, milles on ühendatud turvalisus, roheline elukeskkond ja väga hea infrastruktuur, kust jõuab autoga või rongiga Tallinna kesklinna vaid 30 minutiga, kusjuures rongijaam asub kõigest 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Vaata Google Mapsist

autoga

30 min

Tallinna kesklinn

rongiga

30 min

Tallinna kesklinn

jalgsi

3 min

Kohila Coop

jalgsi

5 min

Kohila gümnaasium

jalgsi

4 min

Lasteaed männi

Kohila Kodud asuvad Tallinnast täpselt parajalt lähedal – turvalisest ja rohelisest elukeskkonnast jõuab autoga Tallinna kesklinna vaid 30 minutiga. Pealinna saab mugavalt sõita ka rongiga – rongijaam asub vaid 5 minutilise jalutuskäigu lähedusel.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo Lisainfo
Developed by Reaktiiv