DETAILIDENI LÄBI MÕELDUD – KOHILA KODUD

RESTATE eesmärgiks on luua hooneid mis on erilised ja isikupärased säilitades väärtust võimalikult kaua. Samuti on me loodud hooned inimsõbralikud, mida iseloomustavad uudsed ja funktsionaalsed lahendused koos tervikliku elukeskkonnaga.

Usume, et meie pikaajaline kogemus kinnisvara arendamisel võimaldab meil inimestele pakkuda detailideni läbimõeldud lahendusi, et muuta nende soovid ja unistused reaalsuseks.

 

Vaatasime sellele projektile teie silmadega! Meie projektijuhid pidasid pikki arutelusid oma kolleegide ja spetsialistidega, et nendest kodudest saaks ideaalne paik elamiseks. Kodutunne hakkab juba saabumisest, sest imeilus männimets tervitab teid juba esimesest pilgust.

Loodusest ammutatud rahu on toodud igale õuele meie maastikukujundaja Peep Mooraste poolt just selleks, et tunneksite naudingut koju jõudmisest ja et see ulatuks toast kaugemale.

Arhitektid Indrek Kallas ja Markus Pihla on pannud Kohila Kodude projekti oma parima mõeldes sellele, et ka tulevikus võiksite tunda rahu ja uhkust silmapaistva harmoonia üle. Hoolitsetud on selle eest, et teie kodus oleks alati piisavalt valgust ja soojust.

Kohila Kodude sisekujunduses kohtub kodutunne kasutusmugavusega. Ace of Space sisekujundaja Aivo Arusaare käe läbi on iga detail leidnud oma koha mõeldes kasutusmugavusele ja hubasusele.

Ning et kodud oleks säästlikult ja kaasaegsed oma tehnosüsteemide poolest, siis projekteerijad Tanel Ratnik ja Rando Trisberg kandsid hoolt, et teie kodud oleksid suurepärase sisekliimaga ja taskukohased sellisena nagu Teile meeldib – mõnusalt soojana ka kõledatel talvistel õhtutel ning meeldivalt jahedana siis, kui päike on kesksuviselt kõrvetav!

Developed by Reaktiiv