Meeskond

Rasmus Tali

Müügidirektor

(+372) 5344 7685 rasmus.tali@restate.ee
Tutvustus

Rasmus Tali

Müügidirektor

Kolleegide hinnangul on Rasmus orienteeritud väljakutsetele ja enesearengule ning eelistab korjatud viljade nautimise asemel alati edasi liikuda. Rasmus on loomult ambitsioonikas, talendikas ja loominguline – tänu oma heale maitsele ja kunstilisele loomingulisusele on tal lihtne teha häid ja õigeid valikuid. Rasmuse tegutsemist toetab klassikaline maitsemeel, mis meeldib enamasti kõigile, kes hindavad elus esinevate sündmuste, esemete ja emotsioonide harmoonilisust ning tasakaalu või lihtsalt mistahes detailide omavahelist sobivust. Rasmus teab, mida soovitu saavutamiseks teha tuleb ega lase sihti silmist.

Olemuselt on Rasmus inimene, kes mõtleb alati mõõdukalt boksist välja, on tasakaalukas ja suhtlemisel diplomaatiline. Juhina on ta nõudlik ja kontrolliv, ent samas alati ka toetav ja abivalmis. Rasmus hindab kolleegide puhul ausust, kokkulepete täitmist, häid omavahelisi suhteid, toimivat meeskonnatööd ning muidugi omavahelist sõprust koos mõnusa huumorimeelega.

Risto Abel

Tegevjuht

(+372) 551 4990 risto.abel@restate.ee
Tutvustus

Risto Abel

Tegevjuht

Kolleegid iseloomustavad Ristot kui vankumatut, sihikindlat, väljakutseid esitavat, kohusetundliku ja tulemustele orienteeritud meest, kes hindab usaldusväärsust, täpsust ja partnerlusega kaasnevat vastutust. Ta on valdava osa oma ajast just tööle orienteeritud – Risto usub, et edukas olemine tähendab väga palju tööd ja natuke õnne ning edu puhul on kõige raskem olla jätkuvalt edukas. Risto hindab kõrgelt end ümbritsevaid sõpru ja koostööpartnereid ning peab tähtsaks härrasmehelikest kokkulepetest kinnipidamist, mis pole kirja pandud paberile, vaid mis tulenevad inimese arusaamistest ja veendumustest. Risto vihkab äkilisi muudatusi ja ebakindlust, olgu need siis tingitud inimestes või situatsioonides. 

Risto on kohati järeleandlik, samas veendumuspõhiselt paindumatu tagades tulemuste saavutamiseks vajaliku tempo ja surve ning hoides terve meeskonna fookust soovitud eesmärkidel. Risto usub lihtsasse tervemõistuslikku maailmavaatesse – ta ei usu vandenõuteooriaid ja ei kuluta aega lihtsale arvamisele, vaid tugineb olemasolevatele faktidele ja loogikale. Risto eelistab alati pigem võrdset või tugevamat vastast nõrgemale konkurendile.

Anton Kruglov

Finantsjuht

(+372) 5854 5412 anton.kruglov@restate.ee
Tutvustus

Anton Kruglov

Finantsjuht

Kolleegide sõnul iseloomustavad Antonit rahulikkus, analüütilisus, oskus mõelda majanduslikult ja kontseptuaalselt ning hea pingetaluvus ka kõige keerulisemates olukordades. Ta on osav kaaslaste juhendamises ja nõustamises ning oskab neid vajadusel õiges suunas liikuma suunata. Oma igapäevases töös on Anton erapooletu ja ratsionaalset mõtlev otsustaja, kes ei lase end pimestada pinnapealsel säral ning näeb alati kõiki valikuvõimalusi koos oma plusside ja miinustega pürgides parima võimaliku lahenduse suunas.

Antonil on suur usk oma projektidesse ja tegemistesse, ta mõtleb alati kaks sammu ette ning usub sellesse, mida ta teeb. Antonil on varasemast karjäärist suur finantsalane kogemus, mis toetab ettevõtte toimimist ning mida ta lahkelt ka oma kolleegidega jagab.

Oksana Ganža

Juhiabi ja finantsspetsialist

(+372) 5622 0348 oksana.ganza@restate.ee
Tutvustus

Oksana Ganža

Juhiabi ja finantsspetsialist

Kolleegide sõnul on Oksana kohusetundlik, usaldusväärne ja töökas neiu, kes hindab stabiilsust ja häid kolleegide vahelisi suhteid. Tema jaoks on töökoht ja kolleegid midagi palju enamat kui vaid tööülesannete täitmisega seotud kohustused ja töötundide täisistumine.

Oksana töö on justkui nähtamatu ja seda on keeruline otseselt mõõta, kuid ometigi sõltub sellest terve firma toimimine. Ta on justkui Hunt Kriimsilm, kellel on üheksa ametit: ta on usaldusväärne juhiabi assisteerides RESTATE! juhatust ja panustades kohaliku kinnisvaraturu arengusse, suurepärane haldusjuht lahendades igapäevaselt arendustega seotud haldusküsimusi- ja probleeme ning pädev finantsnõustaja aidates kolleege erinevates finants- ja raamatupidamisküsimustes. Selle kõige kõrvalt leiab ta veel aega ka kolleegide igakülgseks toetamiseks ja julgustamiseks ning jagab lahkelt oma ideid ja ettepanekuid olukordade otstarbekaks lahendamiseks. Oksana suhtub kõikidesse oma rollidesse ja ülesannetesse täieliku tõsidusega ning viib alustatu alati ka lõpuni.

Julia Linde

Analüütik

(+372) 5813 0364 julia.linde@restate.ee
Tutvustus

Julia Linde

Analüütik

Kolleegide sõnul on Julia tagasihoidlikult veetlev, kuid samas äärmiselt eneseteadlik ja sihikindel naisterahvas. Ta on oma kolleegidele kui sõber, kelle poole võib alati pöörduda teades, et sind ei jäeta oma murega üksi.

Analüütika on 100% Julia teema – juba tööle asudes teadis ta koheselt mida ja kuidas peab tegema hakkama ning juba mõne kuu möödudes ei osanudki kolleegid enam selgitada, kuidas nad varasemalt ilma temata hakkama said. Julia käes valmivad korrektsed analüüsid ja turuülevaates kui imeväel!

Tomas Salamäe

Kinnisvaraarenduste projektijuht

(+372) 5668 8773 tomas.salamae@restate.ee
Tutvustus

Tomas Salamäe

Kinnisvaraarenduste projektijuht

Tomas on tugeva iseloomuga, julge hoiakuga, sihikindel, detailidele fokusseeritud ja kõrgete standarditega perfektsionist, kes nõuab sama ka teistelt inimestelt. Tegu on kiire õppijaga, kes adapteerib kiiresti erinevates situatsioonides. Tomasele ei meeldi tühja jutu ajamine ning ta naudib nii protsesside juhtimist kui nendes osalemist.

Kolleegide sõnul on Tomas mees mitmel rindel, kes on ühteaegu täpne ja kohusetundlik projektijuht, mõistev ja detailide keskenduv müügimees kui ka toetav ning julgustav mentor noortele maakleritele. Tomas on alati olemas ega maga maha ühtegi sündmust  – olgu selleks siis esmaspäeva varahommikune koosolek, reedene pikaks veninud tööpäev kontoris või meeleolukad meeskonnaüritused koos kolleegidega.

Keit Pihl

Kinnisvaraarenduste projektijuht

(+372) 509 3191 keit.pihl@restate.ee
Tutvustus

Keit Pihl

Kinnisvaraarenduste projektijuht

Kolleegide sõnul on Keit oma rahuliku ja heatahtliku olemisega tõeline tasakaalustaja ning ka kõige kiiremal ajal ei suuda keegi teda endast välja ajada. Tema kogemus kinnisvaravallas algab juba Eesti asjaõiguse algusest ja pole küsimust, millele ta vastust ei oskaks leida.

Keit suhtub igapäevasesse töösse metoodiliselt ja planeerimisega seotud küsimustes pole talle konkurenti. Samas võib ta oma muheda saare naljaga paari sõnaga toetäie inimesi südamest naerma panna! Keit on armastatud sõber, toetav kolleeg ja professionaalne äripartner.

Aleks Verner

Kinnisvaraarenduste projektijuht

(+372) 5569 8975 aleks.verner@restate.ee

Alexey Yavnashan

Kinnisvaraarenduste projektijuht

+372 5686 0558 alexey.yavnashan@restate.ee

Uku Peterson

Ehitusjuht

(+372) 512 3446 uku.peterson@restate.ee

Oliver Tiidus

Arendusprojektijuht

(+372) 518 3460 oliver.tiidus@restate.ee

Marco Pärtel

Kinnisvara konsultant

(+372) 5698 1765 marco.partel@restate.ee
Tutvustus

Marco Pärtel

Kinnisvara konsultant

Kolleegide sõnul on Marco enesekindel, arukas ja eelarvamusteta mees, kes võtab ümbritsevaid asju nii nagu need on. Konfliktides ja pingelistes olukordades tunneb ta end alati ebamugavalt ning püüab omalt poolt teha kõik taoliste situatsioonide vältimiseks ja kiireks lõpetamiseks. Tänu nendele omadustele ja oma sisemisele rahule loob Marco kiiresti usaldusväärse õhkkonna juba esimesel kohtumisel tehes koostööd kõigi osapooltega ja tegutsedes meeskonnamängijana.

Marco kohusetundlikkus ja distsiplineeritus võimaldavad hoida tal oma huvideringi laiana. Kolleegide sõnul on ta oma kõnes alati täpne ja selge ning valitseb arukalt oma sõnu. Marcole meeldib diskuteerida teemadel, mis annavad palju mõtteainet – mõtlemine on kindlasti üks tema tugevaim külg. Seetõttu on ta loogiline, analüütiline ja objektiivselt kriitiline.

Jeva Siplane

Kinnisvara konsultant

(+372) 520 0918 jeva.siplane@restate.ee
Tutvustus

Jeva Siplane

Kinnisvara konsultant

Kolleegide sõnul on Jeva avatud ja suurepärane suhtleja, kes on alati positiivse ja toetava hoiakuga. Tegu on väga hea inimestetundjaga, kes on ühteaegu parajalt otsekohene kui ka südamest hooliv inimene. Kui Jeva on otsustanud midagi ette võtta, siis võib olla kindel, et see saab tehtud õigeaegselt ja korrektselt.

Jeva on siiras ja sõbralik nakatava naeruga inimene, kellel on hea huumorisoon ja kes peab alati lugu heast naljast. Temaga võib julgelt luurele minna.

Dmitry Gubin

Kinnisvara konsultant

(+372) 5624 9209 dmitry.gubin@restate.ee
Tutvustus

Dmitry Gubin

Kinnisvara konsultant

Kolleegid kirjeldavat Dmitryt kui toredat ja avatud suhtlejat, kellega on mugav erinevatel teemadel vestelda. Oma õpihimu ja abivalmidusega annab ta igapäevaselt suure panuse RESTATE! töösse olles samaaegselt oma ülesannetes alati põhjalik ja täpne jätmata midagi saatuse hooleks. Dima eelistab mitte ajada tühja loba ning on oma ütlemistes konkreetne ja tegevustes tulemusele fokusseeritud. Kõigile avaldab muljet ka tema eneseirooniline, ent samas tagasihoidlik huumorimeelt, mis on alati ajastatud õigele hetkele.

Dima on loominguline inimene, kellel on alati tagataskust võtta rohkelt out-of-box ideid, mille rakendamisest saab kasu terve ettevõte.

Toomas Kuusk

Kinnisvaraarenduste projektijuht

(+372) 5873 3660 toomas.kuusk@restate.ee
Tutvustus

Toomas Kuusk

Kinnisvaraarenduste projektijuht

Toomas on alati positiivselt meelestatud, sõbralik ja jutukas ning valmis teisi aitama – olgu selleks siis küsimused mõne arenduse osas, müügipakkumise koostamine või hoopis kontoris jõulukuuse ehtimine. Ta on kui Hunt Kriimsilm oma üheksa ametiga, millest kõigiga ta mängleva kergusega hakkama saab.

Kolleegide sõnul on Toomas usaldusväärne, tööle pühendunud ja paindliku suhtumisega noormees, kes on alati fokuseeritud osapooli rahuldavate kompromisside leidmisele. Tegu on väga hea empaatiavõimega kuulajaga, kes on alati kahe jalaga maa peal, arvestab teiste inimestega ning oskab ilma suurema vaevata kolleegide tuju tõsta.

Dan Marcus Võsumägi

Kinnisvara konsultant

(+372) 5685 5848 dan-marcus.vosumagi@restate.ee
Tutvustus

Dan Marcus Võsumägi

Kinnisvara konsultant

Dan-Marcusega tutvused jääb inimestele koheselt silma tema suur õpihimu ja energiline pealehakkamine. Ta asub julgelt keskkonda, kus näeb võimalusi arenguks ja oma teadmiste suurendamiseks ning suhtub kõikidesse tööülesannetesse täie tõsidusega leides probleemile alati parima võimaliku lahenduse

Olenemata noorest east teevad Dan-Marcuse äriline vaist ja rahulik meel temast hea koostööpartneri ning meeldiva kolleegi, kes ei jäta ei oma töökaaslasi ega kliente kunagi hätta – kui ta ise küsimusele õiget vastust ei tea, siis aitab ta selleni jõuda. Kolleegide sõnul on Dan-Marcus korralik naljahammas, kellega ei hakka igav ei tööl ega vabal ajal.

Pavel Podkorytov

Investorsuhete haldur

(+372) 5690 0506 pavel.podkorytov@restate.ee
Tutvustus

Pavel Podkorytov

Investorsuhete haldur

Pavel on hea suhtleja ja oma analüüsiva iseloomuga sobib ta suurepäraselt meie investorsuhete haldajaks. Ta on rahulik, tasakaalukas ja põhjalik – see on taganud edukad äriotsused ja investorite usalduse.

Pavel panustab meie äri arengusse, on juhtidele vajalik tugi ning ettevõtte lahutamatu osa.

Irina Tihhonova

Kinnisvarahaldur

(+372) 509 9436 irina.tihhonova@restate.ee
Tutvustus

Irina Tihhonova

Kinnisvarahaldur

Irina sobib suurepäraselt oma kahesuunalisse rolli olles samaaegselt nii mõistev haldur kui täpne raamatupidaja. Temas peitub nii raamatupidajale omast tagasihoidlikkust ja korrektsust kui ka haldruritöös vajalikku kannatlikku meelt suhtluses erinevate osapooltega.

Ettejuhtuvad probleemid teeb Irina esmalt endale äärmiselt põhjalikult selgeks ning asub alles seejärel neid järjekindlalt lahendama. Ta ei kohku ka kõige keerulisemate ülesannete ees ning lahendab need endale iseloomulikul sõbralikul ja hoolival moel.

Ere Jõgila

Kinnisvarahaldur

(+372) 5564 2492 ere.jogila@restate.ee
Tutvustus

Ere Jõgila

Kinnisvarahaldur

Kolleegide sõnul on Ere sõbralik ja jutukas naisterahvas, kellega on mõnus rääkida ja kes kostitab töökaaslasi alati mõne hea naljaga. Kuid lõbus ellusuhtumine ei takista teda olemast professionaalne ning võtmast töökohustusi täie tõsidusega. Oma igapäevases töös puutub Ere tihedalt kokku tehniliste ülesannetega ja keeruliste mehhanismidega, mis pole alati jõukohased ka kõigile meesterahvastele. Raudne loogika ja sihikindel tegutsemine aitavad teda kõigi haldusprobleemide lahendamisel.

Olenemata sageli kuhjunud tööülesannetest ja -koormusest leiab Ere alati aega toetamaks kolleege mõne hea sõna või nõuandega.

Lauri Liiva

Kinnisvarahaldur

(+372) 502 2239 lauri.liiva@restate.ee

Aleksandr Stepantsov

Ehitusjuht

(+372) 5816 1121 aleksandr.stepantsov@restate.ee

Jelizaveta Karavajeva

Turundusspetsialist

(+372) 5625 1032 jelizaveta.karavajeva@restate.ee

Nõukogu

Allan Kool

Nõukogu liige

(+372) 551 5130 allan.kool@restate.ee
Tutvustus

Allan Kool

Nõukogu liige

Allan on ettevõtlik, taktitundeline, uuendusmeelne ning tugevas kontaktis sotsiaalse keskkonnaga, teiste inimestega. Kolleegide sõnul on Allan väga lojaalne oma partneritele ja hindab kõrgelt seda, kui tema partnerid vastavad samaga. Võimutunnetus on tema jaoks küll tähtis, kuid seda mitte inimeste, vaid situatsioonide üle. Allanil on suurepärane kujutlusvõime uute võimaluste nägemiseks ning algatusvõime uute projektide käivitamiseks koos energia ja entusiasmiga nende teostamiseks.

Konfliktolukorras suhtleb Allan oskuslikult teiste inimestega ning on võimeline pingeid maandama ja osapooli lepitama. Keerulistes olukordades jääb ta alati arukaks ja tasakaalukaks ning talle meeldib diskuteerida, veenda ja oma kaaslasi motiveerida. Ta võib raskusteta esitada ettepanekuid, juhtida koosolekuid ja arutelusid ning panna meeskonda soovitud suunas liikuma. Allan arvab, et käitumine peab olema loogiliselt põhjendatud ning lähtub sellest põhimõttest ka oma tegevuses: ta austab fakte ja suhtub lugupidavalt teiste arvamustesse. Ta peab alati oma  sõna ning enda peale võetud kohustused seovad teda tugevalt ja ta ootab seda ka vastaspoolelt.

Arvo Hallik

Nõukogu liige

(+372) 511 6777 arvo.hallik@restate.ee
Tutvustus

Arvo Hallik

Nõukogu liige

Arvo on meile eeskujuks oma tasakaalukuse ja läbimõeldud lähenemisega. Tema kogemused finantsvaldkonnas ja töös investoritega on suureks abiks ettevõtte arengul.

Arvo rahuliku ja kaalutleva koore sees põleb aga sportlase hing, mis ei kohku tagasi ka ootamatute väljakutsete ees. Olgu selleks kas või viimase hetke kutse maratonile, tema peale saab kindlasti loota!

Ardi Roosimaa

Nõukogu liige

(+372) 504 8098 ardi.roosimaa@restate.ee
Tutvustus

Ardi Roosimaa

Nõukogu liige

Ardi on laia silmaringi ja suure kogemusega kinnisvara spetsialist. Ta on alati tulevikku vaatav ja optimistlikult analüütiline. Aastate pikkune rahvusvaheline töökogemus aitab tal alati vaadata suuremat pilti, sõnastada visioone ja viia läbi pingelisi läbirääkimisi. Ardi on terava sotsiaalse närviga ja ei karda avaldada oma seisukohti väga mitmetel ühiskondlike ja ärilistel teemadel. Ta on alati teretulnud kõneleja konverentsidel ja koolitusel nii Eestis kui kaugemalgi. Kõik see teeb Ardist ühe meie maja sulesepa – pole mõtet, arvamust või uudist, mida Ardi ei suudaks sõnastada.

Kolleegidele on Ardi meelsasti abiks igas küsimuses. Ta hindab kõrgelt professionaalsust ja usub, et igaüks on võimeline särama, kui talle selleks õiged tööriistad anda. Tööst vabal ajal on Ardi lõbus seltskonna kaaslane ja kirglik tantsumees.