Kärcher avas uue poe Meteo Majas

Lasnamäel, Tähesaju City’s asuvas Meteo Majas avas oma uue poe maailmas tuntud puhastustehnika tootja Kärcher. See on juba teine pood, mille Kärcher on avanud Restate’i poolt arendatud hoones, näidates sellega suurt usaldust ja edukat koostööd ettevõtte ja arendaja vahel.

Kärcheri uus kauplus pakub laia valikut puhastuslahendusi nii kodumajapidamistele kui ka äriklientidele, kinnitades sellega oma pühendumust kvaliteedile ja innovatsioonile. Poe avamine tõi kohale hulgaliselt külastajaid, kes said tutvuda Kärcheri toodete ja teenustega. Postimees kajastas sündmust ja tõi esile poe avamise olulisuse piirkonnale, kinnitades sellega, et Tähesaju City on ideaalne koht äritegevuseks ja arenguks.

“Uute kaupluste avamisega soovime olla parimatel kaubanduspindadel ja asukohtades ning tulla oma klientidele veelgi lähemale.» ütles Kärcher Eesti tegevjuht Margus Leok kaupluse avamisel. ”Lisaks kauplusele teeb hoones uksed lahti ka kontor ja laohoone, kokku võtab Lasnamäe esindus enda alla 323 ruutmeetrit pinda.”

Kärcheri otsus avada juba teine pood Restate’i arendatud hoones kinnitab edukat koostööd ja usaldust, mida oleme suutnud üles ehitada. Restate’il on suur rõõm pakkuda ruume ja lahendusi, mis toetavad edukaid ja kasvavaid ettevõtteid nagu Kärcher. 

Meteo Maja – kaasaegne ärikeskus

Meteo Maja arenduse projektijuht Tomas Salamäe rõhutab, et uus ärihoone pakub väga mitmekülgseid ja paindlikke äriruume, mis vastavad kaasaegsete ettevõtete vajadustele. “Olles ümbritsetud sisustus-, ehitus- ja vabaajakauplustega avab see tugevaid ärilisi võimalusi kõikidele sarnases valdkonnas tegutsevatele ettevõtetele.”  

“Tähesaju City asub vaid 7-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast, mis on eriti väärtuslik Lasnamäe linnaosa elanikele.” lisab ta. Salamäe sõnul võimaldab Tähesaju City ehk Lasnamäe tuum arendada ärilinnakut, kus ettevõtted saavad luua tööpinnad töötajate kodude lähedal, vältides sellega igapäevaseid ummikuid, kuid säilitades kiire ühenduse kesklinnaga.

Tänase seisuga on uues ärihoones saadaval veel mõned vabad büroo- kui ka kaubandus- ja laopinnad.