Tagasi

Restate, Hammerhead ja Lubatud-Tehtud Haldus koondusid nime alla RESTATE!

Siiani peamiselt nõustamisega tegelenud Restate’iga ühinesid brändinime Restate alla ärikinnisvara arendaja Hammerhead ja haldusettevõte Lubatud-Tehtud Haldus. Ettevõtted hakkavad kandma ühist brändinime Restate.

Ühinesime, et pakkuda laiapõhist teenust alates arendamisest ja müügist kuni varahalduseni. Hammerhead oli selleks sobiv partner, kuna oleme varem teinud tulemuslikku koostööd ja jõudnud seisu, kus olime üksteisele tugevateks lepingu partneriteks.

Kõik teenused, mida siiani ettevõtted eraldi pakkusid, jäävad uue nime all toimima. Keskendume enda tugevustele ja panustame efektiivsusele, et saaksime teha sama ressursiga veel rohkem. Ühinemisega kasvab ka ettevõtte analüütikavõimekus, et pakkuda kiireid ja hästi kaalutletud otsuseid. Kokkuvõtvalt: rohkem otsuseid, rohkem projekte, rohkem uuendusi.

Lähiajal saab hoo sisse Ringtee Äripark Tallinna logistika tuiksoonel, Pärnu mnt väljasõidul Tänassilma Tehnopargi laiendus üle 20 hektari äri- ja tootmismaad, multifunktsionaalsed Tähesaju Kaksikud Lasnamäel ja logistiliselt vägas heas kohas asuv Märjamaa Treff, mis on omas segmendis täiesti ainulaadne. Koroona tõttu pole projektid seisma jäänud ja praegu on meil töös enam kui 300 000 m2 jagu äripindade arendusi. Lisaks oleme lähiajal laienemas ka elukondliku kinnisvara turule. 

Pildil (vasakult lugedes): nõukogu liige Arvo Hallik, nõukogu liige Allan Kool, juhatuse liige Anton Kruglov, nõukogu liige Ardi Roosimaa, juhatuse liige Rasmus Tali, nõukogu liige Risto Abel.