Restate’i kuni 150-miljoniline investeering, Tänassilma Äripark kasvab: Roheline Maja sai sarikad


Restate’i ja Eventus’e koostöös valmiv ärihoone Roheline Maja sai sarikad. See tähistab märkimisväärset sammu Restate’i teise suure arendusprojekti valmimise suunas selles piirkonnas.

Laagris Lepatriinu tee 4 aadressil asuv hoone on juba kolmandiku ulatuses välja üüritud. Esimesed äriruumid on plaanis üle anda käesoleva aasta septembris.

Stock-office äripinna lahendus võimaldab üürnikele nii aja kui ka põhikulude säästu. Kolm-ühes kontseptsioon ühendab kaubandus-, lao- ja kontoriruumid ühel äripinnal, tagades väike ja keskmise suurusega ettevõtetele efektiivsuse ning aitab vähendada transpordi- ning logistika kulusid. 

“Ruumilahenduse paindlikkus on Rohelises Majas tõepoolest hea – hoones on erineva suurusega äripinnad vahemikus 330 m2 – 720 m2 ja ruumide liitmisel ka kuni 2300 m2. Ehitusjärgus hoones on tulevastel klientidel võimalik hetkel veel ruumi planeeringut ja suurust muuta, nii et reaalne pindade hulk selgub alles hoone valmimise ajaks, “sõnas Alexey Yavnashan, Restate’i kinnisvaraarenduse projektijuht.

“Tänassilma Äripark asub logistiliselt väga heas kohas, kuna ühendus suuremate põhimagistraalidega nagu Pärnu maantee ja Tallinna ringtee teeb lihtsaks ja kiireks nii töötajate liikumise kui ka kaupade transpordi” lisas Yavnashan. Lisaks on hoone kinnistule planeeritud ligikaudu 100 parkimiskohta, mis tagab tulevikus nii üürnikele kui nende klientidele hea ligipääsu ning parkimistingimused.

Tänassilma Äriparki on kavandatud pea 150 miljoni euro väärtuses erinevaid äripindu. 35 hektaril on 16 kinnistut arenduspotentsiaaliga rohkem kui 200 000 m2. Uued hooned on kõik kavandatud BREEAM sertifikaatidega. A-klassi energiamärgis ning päikesepaneelid on olemas ka äsja sarikad saanud Rohelisel Majal. 

Rohelise Maja arendajad on Restate ja Eventus. Hoone on projekteerinud arhitektuuribüroo Arhgild ja ehitab Eventus.

Developed by Reaktiiv