Tänassilma arenduse esimene ärihoone sai sarikad, teise hoone ehitus algab suve lõpus.


Sarikad saanud 3500 m2 auto-, moto- ja tehnoteenuste hoone kannab nime Sinine Maja, mille esimesele korrusele jäävad hoolduse ja teeninduse ruumid, hoone teisel korrusel on kontoripinnad. “Soovime äripargist luua sidusa tervikkeskkonna, kus on hea töötada ning kuhu on kliendil mugav tulla, mistõttu jälgime üürnike valikul, et pakutavad teenused mõjuks lähipiirkondade elukvaliteeti tõstvalt,” sõnas arendaja Restate esindaja Toomas Kuusk. 

Sinise Maja ankurüürnikuks on Flameko Autohooldus, kellele üüritakse välja 1000 m2 sõidukite hooldus- ja remondipinda. “Eriliseks teeb meie 1000 ruutmeetrise töökoja see, et kolm töökohta oleme spetsiaalselt sisustanud matkaautodele ja haagissuvilatele ning kaubikutele. Paigaldame spetsiaalsed pikad ja suure tõstevõimega tõstukid, et saaksime teostada suuremate matkaautode sildade ja mootorite hooldust, aga ka kere- ja muid remonttöid,” sõnas Flameko tegevjuht Raul Kirt.

Tulevikus valmivad hooned toovad äriparki ettevõtteid teenindustest ja tootmisest kuni esmatarbekaupade pakkujateni. “Meil on äripargis võimekus pakkuda väiksematest äripindadest kuni 12 800 m2 ehitusaluse pinnaga built to suit lao-või tootmishooneni,” sõnas Kuusk. 

Äriparki on kavandatud pea 150 miljoni euro väärtuses äripindu. 35 hektaril on 16 kinnistut kogupotentsiaaliga rohkem kui 200 000 m2. Kogu Tänassilma äripargi hoonestus on kavandatud BREEAM sertifikaatidega. A-klassi energiamärgis ning päikesepaneelid on olemas ka täna sarikad saanud Sinise Majal. Juba lähikuudel läheb ehitusse pargi teine ärihoone, Punane Maja.

Sinise Maja arendaja on Restate, ehitab Rand ja Tuulberg. 

Aastast 2009 tegutsev RESTATE on tänaseks välja arendanud üle 60 000 m2 kaubandus-, kontori-, lao- ja elamupindasid. Hetkel on RESTATE’l arenduses pea 38 000 m2 erinevaid ärikondlikke ja elukondlikke hooneid ning pea sama palju veel planeerimisel.

Toomas Kuusk

Kinnisvaraarenduste projektijuht

 

+372 5873 3660

Developed by Reaktiiv