Uus suund ärikinnisvaras – äripinnad müügiks

Muutlik majanduslik turuseis ja ebakindlus tuleviku ees on muutnud ettevõtjad ettevaatlikumaks uute äripindade üürimisel ehk uue üüripinna otsuseid tehakse üha kaalutletumalt analüüsides erinevaid riske ja ka alternatiive. Alternatiive kaaludes on esile kerkinud klientide suurenenud huvi ja nõudlus äripindade vastu, mida ettevõte saab üürimise asemel osta – ehk omada enda äripinda on uus suund ärikinnisvara turul.

Kui siiani oli äritegevuseks võimalik soetada peamiselt väiksemaid kaubanduspindu, bürood või vanemaid amortiseerunud ladusid, siis nüüd on võimalik soetada endale täiesti uues funktsionaalses ärihoones kaubanduse ja stock-office tüüpi äripindu või lausa suuri ladusid, suuruste vahemikus alates paarisajast ruutmeetrist kuni paari tuhande ruutmeetrini. 

Oleme selleks uudseks kontseptsiooniks koondanud klientide poolt enim nõutud äripindade vajadused ja funktsioonid, kombineerides need omavahel ca 6000m2 suurusesse ärihoonesse, kus müüdavad äripinnad on vahemikus 300m2 kuni 2000m2. Hetkel on hoonesse planeeritud üheksa äripinda, mida projekti algusfaasis on võimalik muuta ehk vajadusel saame ruumide planeeringuid kohandada klientide vajadusi silmas pidades. Kuna ettevõtjate jaoks on üheks olulisimaks kriteeriumiks asukoht, siis valisime Laagris kiiresti areneva Tänassilma Äripargi, kus on olemas toimiv infrastruktuur ja äripargis on valmimas juba teine stock-office tüüpi ärihoone. Lisaks on see logistiliselt ideaalne asukoht, olles Pärnu maantee ja Tallinna ringtee sõlmpunkti vahetus läheduses.

Hoone vastab A-energiaklassile, seega on kasutusel kõige kaasaegsemad ja efektiivsemad tehnilised lahendused, et hoone tulevased kliendid ei peaks muretsema kõrvalukulude pärast. Eeliseks on ka kinnistul paiknevate parkimiskohtade rohkus, mida on tervelt 150, sest parkimine põhjustab linnas sees asuvatele ettevõtetele üha suuremat kulu ja peavalu, kuna puuduvad vajaminevad parkimiskohad nii klientidele kui oma töötajatele.

Ärihoone ehituse algus on planeeritud 2024 esimesse poolde ning valmis saab see 2025 aasta suvel. Standardlahendusega äripindade hinnad jäävad vahemikku 1410 – 1450 eurot/m2. Ärihoone täpsem info on nähtav kodulehel: https://restate.ee/tanassilma/

Developed by Reaktiiv