Stock- ja LoftOffice äripinnad on muutunud viimastel aastatel üha populaarsemaks ning nõudlus kombineeritud äripindade järele on jätkuvalt kasvutrendis. Kombineeritud lahendus toob ühe katuse alla lao-, büroo kui ka kaubanduspinna. Kuid miks kaaluda sellist lahendust?

Paljud ettevõtted kaaluvad just sellist lahendust, sest kolimine kombineeritud lahendusega ruumidesse tagab ettevõtte säästu transpordiga seotud kuludelt, loob efektiivsema ning terviklikuma suhtluse ettevõtte osade vahel ning on mugavamaks lahenduseks töötajatele ja klientidele.

On ju loogiline, et iga ettevõtte prioriteediks on asju ajada võimalikult säästlikult nii rahalises kui keskkonda säästvas mõttes. Lisaks sellele on uuringud näidanud, et aina enam töötajaid peab palgast olulisemaks töötingimusi ning üldist heaolu töökeskkonnas. Olgu selleks siis moodne kontor, mugav transport töö ja kodu vahel, tasuta parkimisvõimalus, söögikohtade ja toidupoodide lähedus või hoopis moodsad valgustus-, ventilatsiooni- ja kütteseadmed.

Näiteks on Kadaka tee ääres asuv K3 ärihoone rajatud eesmärgiga koondada kogu ettevõtte äritegevus ühe katuse alla ning seeläbi säästa logistika-, personali-, kommunikatsiooni- ning kõrvalkuludelt. Hoone allkorrusel on valik vitriinakentega müügipindasid ning üleval korrusel laod ja kontorid. Hoone on ehitatud kaasaegsete ehitusnormide ning tehnoloogia kohaselt, mis tagavad kõrge energiasäästlikkuse ja märkimisväärse püsikulude kokkuhoiu. K3 on rajatud pakkumaks terviklikku lahendust ning on loodud ennekõike kliendi vajadusi silmas pidades.

Kontseptsiooni loomisel oli üheks peamiseks faktoriks ümbruskonna ärisuunitluse toetamine ja puuduvale vajadusele pakkumise osutamine. Tänu oma asukohale ja äritegevust toetavale sünergiale meelitab Kadaka tee ja selle ümbrus iga päev kohale inimesi pea tervest Tallinnast ja selle lähiümbrusest. Kadaka äripiirkond on ajalooliselt olnud ka Mustamäe äritegevuse südameks. Sellest tulenevalt asub K3 just Kadaka äripiirkonna südames ning omab esinduslikku valgustatud klaasfassaadi, et jääda silma paljudele potensiaalsetele klientidele.

Tee oma ettevõttele tuleviku jaoks heategu, liiguta oma äri järgmisele tasemele ning taga kulude kokkuhoid ja töötajate rahulolu. Kolimisega kombineeritud pinnale ei kaota ettevõtte midagi, kuid võidab nii mõndagi.

Lisainfo➡️
📞 +372 521 0855
📩 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
👉 https://www.city24.ee/et/arendusprojektid/aripindade-uur/Tallinn-Mustamae-linnaosa/6306901?selectedTabMenu=listNewBuildings

Erich Kivi / Restate


SHARE

Ole kursis ärikinnisvara turuga!

Uudiskiri sisaldab kinnisvara-alaseid uudiseid, trende ja pakkumisi.
E-maili sisestamisega lubad meil endaga ühendust võtta ja infot edastada.
Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.
Tutvu meie viimase uudiskirjaga siin!