Varahalduse portfell

Priisle Äripark on uus logistika- ja tööstuspark Tallinnas Lasnamäe linnaosas. Arendamisel on ligi 22 000 ruutmeetrit multifunktsionaalseid pindasid, mis võimaldavad Teie ettevõttel paindlike ruumilahenduste näol koondada lao- või tööstusruumid büroo- ja esinduspindadega ühe katuse alla.

Äripark laiub kokku 3,1 hektarisel maa-alal ning on plaanitud valmis ehitada neljas etapis. Priisle Äripargis on ruumilahendusi alates 90 m2 kuni 2000 m2.

Priisle Äripark ärihooned

Priisle tee 10, Priisle tee 16, Ussimäe tee 12/1 ja Ussimäe tee 12/2, Tallinn

Äripinnad Tartu mnt 56 hoones

Tartu mnt 56 on suurepärase asukohaga hoone otse Tallinna südames. Logilistiliselt on ligidal suuremad maanteed, kaubanduskeskused ja ühistranspordi peatused koos ümber nurga jääva Tallinna Bussijaamaga.

Maja esimesel korrusel paiknevad eraldi sissepääsude ja vitriinakendega äripinnad, ülemistel korrustel on korterid. Äripindadel on kõrged laed, eraldi sissepääsud hoovi poolt koos fikseeritud parkimiskohtadega. Kliendid saavad parkida otse äripinna ette.

Äripinnad Tartu mnt 56 hoones

Tartu mnt 56, Tallinn

Äripinnad Vana-Kalamaja 41 hoones

Vana-Kalamaja 41 asub täpselt Kalamaja idülli südames, Vana-Kalamaja ja Küti nurgal, olles ümbritsetud vanematest puitmajadest ja uuselamutsest. Rohelises ja rahulikus rajoonis on käe-jala juures erinevad kohvikud, restoranid ja toidupoed. Lisaks on lähedal veel ühistranspordi peatused, kergliiklusteed ja Kalamaja park.

Äripinnad Vana-Kalamaja 41 hoones

Äripinnad Vana-Kalamaja 41 hoones

Äripinnad Sipelga tn 2 hoones

Sipelga tn 2 asub kahe Tallinna tuiksoone, Sõpruse puiestee ja Tammsaare tee, ristimiku lähistel. Hoone esimesel korrusel on kolm äripinda, millest kahes tegutsevad loomakliinik ja ilusalong. Kõikidel pindadel on personaalne sissepääs ja vitriinaknad Sõpruse pst poole.

Rentnikul ja klientidel on tasuta parkimine maja ees ja tänaval. Lisaks sellele jääb rentniku kasutada tagumine uks kauba laadimise jaoks.

Äripinnad Sipelga tn 2 hoones

Äripinnad Sipelga tn 3 hoones

Äripinnad Kadrioru Plaza hoones

Kadrioru Plaza äripinnad on kõrgete lagede ja vitriinakendega ning asuvad otse Tallinna südames. Maja on äsja valminud ning silmapaistev oma julge värvivalikuga. Mugav ligipääs on tagatud igast Tallinna piirkonnast ning parkimine asub otse äripindade ees, muutes need ideaalseteks pindadeks kaupluse, teenuse või bürooruumi jaoks.

Lähiümbrusesse jäävad mitmed logistilise tähtsusega punktid nagu Laagna tee, Tartu- ja Peterburi mnt ning bussijaam.

Äripinnad Kadrioru Plaza hoones

Vesivärava 50, Tallinn

Laagri StockOffice ärihoone

Väga hea logistilise asukohaga hoonest on mugav pääseda nii pääseda nii Pärnu-, Tartu- kui ka Narva maanteele. Maja on ehitatud A energiaklassiga, muutes kulud väga madalaks.

Laagri StockOffice ärihoone

Urde tee 3, Jälgimäe küla, Harjumaa

Pääsküla Maxima ärihoone

Pääsküla Maxima ärihoone

Pärnu mnt 536b, Tallinn

Kollane Keskus ärihoone

Kollane Keskus asub Õismäe asumi keskel suure arengupotensiaaliga piirkonnas. Keskuse ümber jäävad suured kortermajad, kus elab Tallinna üks suurimaid elanike kogukondi. Lisaks sellele jäävad lähiümbrussesse kiiresti arenevad piirkonnad nagu Astangu, Harkujärve, Pikaliiva ja Rocca al Mare.

Linnaosa plaanib Kollase Keskuse ümbruses uuendustöid nagu kõnniteede laiendamine, parkimisplatside uuendamine ning Õismäe turu ehitus. Keskuses tegutsevad erineva suurusega ettevõtted, millest suuremad on Rimi, Humana, Pihlaka, Benu ja Araxes. Lisaks sellele tegutseb keskuses mitu riiete- ja jalatsikauplust ning prillipood.

Kollane Keskus ärihoone

Õismäe tee 105a, Tallinn

K2 ärihoone

K2 ärihoone on 2019. aasta suvel valminud kaubandushoone. Hoone on suunatud ettevõtetele, kes soovivad tuua oma esinduskaupluse või äriruumid madalate kõrvalkuludega tänapäevastele pindadele. Uuenduslik LoftOffice kontseptsioon võimaldab kolida ühte hoonesse kokku nii kaubandus-, kontori- kui laopinna.

K2 ärihoone

Artelli 19, Tallinn