Tagasi

Logistika – ja tööstuspark Märjamaal. Tööstus/Logistika kinnistu 3911m2

M-Treff, Orgita, Rapla County

Müük

Logistika – ja tööstuspark Märjamaal. Tööstus/Logistika kinnistu 3911m2

M-Treff, Orgita, Rapla County

Kaubandus, StockOffice, Ladu, Büroo, Tööstus, Loftoffice

Andmed

Andmed

Hind 156480 €
Hind / m² 40. 01 €/m²
Pindala 3911.00 m²

Katastri nr: 50402:001:0310

Via Baltica ehk Tallinn-Pärnu-Ikla maantee E67 seob meid Euroopaga ja sellel liigub iga päev ca 1800 veokit ja autorongi. Kõik need juhid täidavad rangeid autoveo eeskirju mille kohaselt tuleb tööpäevade vahele leida ka puhkeaeg, kõige pikem neist on 45 tundi. Logistikapargi tagumisse osasse rajatakse veokiparkla, majutusasutus ja karavaniparkla. Ette on nähtud kohad söögikohale ja teenindusele. See kõik tagab, et tänapäevaste kaubaveo eeskirjade täitmine oleks efektiivne ja meeldiv.

Märjamaa Treff on tööstus- ja logistikapark riigimaanteede sõlmpunktis, mida läbib ca 10’000 autot päevas. Logistiliselt on tegemist tugeva asukohaga, mis ühendab põhja-lõuna ja ida-lääne suunalist liiklust.

Lähipiirkonnas on ca 4000 elanikku, mis on piisav, et tagada kohaliku tööstuse ja majandustegevuse jätkusuutlikkus.

Märjamaa Treff katab 13 hektarit, mis on jagatud 22-ks erineva otstarbega kinnistuks. Maantee äärsesse tsooni rajatakse kaks kütusetanklat.

Kinnistu hinnas sisaldub:
* Tallinn- Pärnu- Ikla maanteelt Pärnu poolt Tallinna suunas sõitvatele autodele parempöördega mahasõitu ja planeeringualalt parempöördega pealesõitu Tallinn- Pärnu- Ikla maanteele Tallinna suunas.
* Tarbevee ja kanalisatsiooni liitumise punkte kinnistule.
* Kommunikatsioonidega liitumise tasusid, tuletõrje kustutusvee trassi, sh. hüdranti ja elektrienergiaga liitumise punkti, elekter 32 amprit.
* Kinnistutele taristu ehitatakse müüja poolt välja ajaks, kui välja on ehitatud aeglustus- ja kiirendusradasid ning ristmikku planeeringualale.

Nimetatud tööde tegemise korraldab Maanteeamet vastavalt teehoiukavale ajavahemikus 2025-2027.a.

Pikki maanteed jäävad logistika, kaubanduse ja tootmistegevuseks sobivad kinnistud, mille ehitusõigused on 550m2 kuni 4000m2. Ehitusõiguseid saab vajadusel osaliselt liita suuremaks mahuks. Kokku on ehitusõigust kuni 60’000m2.

M-Treff logistika- ja tööstusparki on planeeritud kütusejaamad, logistika ja/ või tootmisettevõtted, veoautoparkla ja karavanautode parkla, motell ja söögikoht.

Antud kinnistu on esialgselt mõeldud tootmis/logistika hoonele, 90% tootmismaa 10% ärimaa, ehitusalune pindala 1500, lubatud 2 korrust (ehk kahe korruse peale kokku maksimaalne lubatud ehitatav pindala 3000m2).

Tõsise huvi korral pakume ka “võtmed kätte” lahendust!

Tegemist on ühe olulisema Eesti loodepiirkonna sõlmpunktiga. Projekt on maanteelt hästi nähtav ja juurde pääsetav.

Tahad olla Euroopa maantee sõlmpunktis? Küsi julgesti, leiame sulle sobiva lahenduse!

Asukoht

Ava Google Maps