Tagasi

R1Stock – Uued lao ja tootmispinnad – Tallinna kesklinnast 9km

Suksu, Veneküla, Harju maakond

Üür

R1Stock – Uued lao ja tootmispinnad – Tallinna kesklinnast 9km

Suksu, Veneküla, Harju maakond

StockOffice, Ladu, Kontor, Tööstus

Andmed

Andmed

Hind 39000 €
Hind / m² 6.5 €/m²
Pindala 6000 m²

Ehitusaasta: 2023

Energiamärgis: A

Korrus: 1

– R1 Stock asub Rae valla Veneküla asumis, Linnaaru tee ja Varivere tee nurgal, ca 9km kaugusel Tallinna kesklinnast ja olemasolevate Veldi tee tootmise- ja stock-office´te kõrval. Kesklinnast on võimalik kohale jõuda nii Betooni tn kui ka Suur-sõjamäe tn kaudu. Sadamate ja kõigi maanteedega loob ühenduse 300m kaugusel olev 4-realine Tallinna ringtee.

– Lao-tootmishoone valmimise järgselt pikendatakse Tallinnast buss nr. 160 marsruuti kuni R1 Stock`ni, bussipeatus on planeeritud krundi Linnaaru tee poolsele küljele.

– Tulevikus möödub Rail Balticu raudteetrass R1 Stock`i lähedalt. Lisaks projekteeritakse kauba laadimiseks vajalik Soodevahe laadimis- ja hooldusjaam ca 4-5 km kaugusele R1 Stock´st. Sellest lähtuvalt on R1 Stock asukohat igati sobiv ja soodne nii rahvusvahelise kaubaveoga firmadele, kui ka impordi-ekspordiga tegelevatele kodumaistele ettevõtetele.

– R1 Stock lao- ja tootmishoone projekteerimine on alanud. Ehituse algus plaanis 2022a. suvel R1 Stock`i klientidele kasutusse andmine on planeeritud mai 2023.

– R1 Stock lao- ja tootmishoone kogu brutopind on orienteeruvalt 10 000m2, välja üüritav pind kuni 9800m2, mis on esialgselt jagatud kokku 15-ks erineva suurusega üüripinnaks, 470m2-720m2 (vt joonist). Kõikidel üüripindadel on olemas laadimiseks ja kaubaveoks vajalik tõsteuks põranda tasandilt. Suurtele lao-tootmispinnale rajatakse hoone tagumisele küljele poolhaagistega autode teenindamiseks vajalikud estakaadid. Transpordil on võimaldatud liikumine ümber hoone.

– Suurema lao- tootmispinna vajadusega ettevõtetel on soovi korral võimalik üürida R1 Stockis suurem vajaduspõhine maht, olemasolevate pindade liitmise teel. Kõikide hoone üüripindade vaheliste seinte asukohti saab muuta. Ehitusloa taotlemise faasis ja enne ehituse algust on võimalik rajada täpselt kliendi vajadustest lähtuva suurusega lao- tootmispindasid. Ehitusfaasis on vajalikud projekti muudatused ja pindade ümber ehitused lisatasu eest.

– Kõikidele üüripindade mahtu on planeeritud ca 30m2 büroopind, kuhu on toodud kommunikatsioonid ja loodud võimalused väikese büroo, kööginurga, riietusruumide, sanruumide jms planeerimiseks. Hoone 9m-st kõrgusest tulenevalt on võimalus väiksemas mahus büroo ja teiste teenindus- olmeruumide rajamine teisele korrusele. Eelduseks on trepi paigaldamine.

– R1 Stock hoones on planeeritud elektrivõimsus igale üürikliendile 40A, mida saab soovi korral lisatasu eest suurendada. Hoone on planeeritud A energiaklassiga, küte tagatakse gaasi ja päikesepaneelide kombinatsiooniga.

– Hoone ümber on planeeritud kuni 83 parkimiskohta. Parkla jagunemine üüriklientide vahel ei ole veel määratletud. Vähemalt 10% R1 Stock hoone kinnistust haljastatakse.

– R1 Stock lao- ja tootmishoone üürihind on 6,5 €/m2. Lähtuvalt turuolukorrast ja hoone täituvusest (vabade pindade suurusest jne) võib üürihind perspektiivis muutuda. Üürkliendiga sõlmitakse üürileping minimaalselt 5 aastaseks perioodiks. Restate on avatud ja paindlik R1 Stock üürikliendi huvidest lähtuvatele soovidele ja valmis pakkuma kliendi vajadustest lähtuvat üüripinda.

KINNISTU

Pindala kokku: 23 099 m²
Ehitusalune pindala: 12 900m²
Suletud brutopindala: 12 900m²
Lubatud hoonete arv krundil: 2
Lubatud hoone kõrgus: 11m
Korruselisus: 1
Parkimiskohad- 86

Asukoht