Tagasi

Suurvälja tee 5, Ringtee Äripark, Vaela küla, Kiili vald

Suurvälja tee 5, Vaela küla, kiili vald

Üür

Suurvälja tee 5, Ringtee Äripark, Vaela küla, Kiili vald

Suurvälja tee 5, Vaela küla, kiili vald

Kaubandus, StockOffice, Ladu, Tööstus, Loftoffice

Andmed

Andmed

Hind 2701 €
Hind / m² 6.9 3 €/m²
Pindala 389.8 m²

WC-d: jah

Ehitusaasta: 2022

Energiamärgis: A

Korrus: 1-2

Materjal: SW paneel

Küte: õhk-vesi

Parkimine: tasuta

Ringtee Stock-Office 

ÄRIPIND 

Ringtee Stock-Office’i esimene etapp mis valmib 2023a esimeses kvartalis asub Ringtee Äripargis, vahetult Tallinna Ringtee ääres! Hoonesse on planeeritud ruumid vahemikus 280m2 kuni 5000 m2. Hetkel on võimalus luua ruumilahendus vastavalt kliendi vajadusetele. Paindlik konseptsioon annab võimaluse ühe katuse alla tuua nii lao, tootmise, kontori kui ka esindusruumid.

Kõrgus fermini/kõrgus katuse laeni: 7m/9m 

KINNISTU asfalteeritud ala: 8075 m2 
Parklakohtade arv: 130 tk 
Avasta rohkem: https://ringtee.restate.ee/stock-office/ 

PIIRKOND 

Ringtee Äripark on arenduspiirkond mis asub Tallinn lähiümbruse logistilises keskpunktis. Vaela ja Kurna piirkond on üks kiiremini arenevaid äripiirkondi Harjumaal. Lähiümbruses on mitmed edukad kohalikud ja rahvusvahelised ettevõtted: Maxima logistikakeskus, Uponor logistikakeskus, Hansaplant, Kiili Betoon. Lisaks on tulemas piirkonda ka IKEA kaubamaja. 

Ringtee Äripark on mõeldud ettevõttele, kes peab oluliseks väga head ühendust Tallinna ringteega. 

LOGISTIKA 

Tallinna ringteel liigub Maanteeameti 2020. aasta uuringu andmetel päevas keskmiselt üle 15 000 auto. On ainult üks lõik millel liigub päevas üle 21 000 auto. Selleks on Jüri - Vaela teelõik. Areng selles piirkonnas jätkub aktiivselt. Üheks põhjuseks, et siit on võrdselt 16 km kaugusel nii Peterburi maantee, Via Baltika, kui Tallinna kesklinn. 

Ringtee ühendab Paldiski ja Muuga sadama kaubateid ja ristub peamiste Eesti siseste põhimaanteedega. Kui kavatsed laiendada või kolida oma logistika, tootmise või kaubanduse äri, siis on raske leida head põhjust, miks sa ei peaks paiknema just siin. Asukohas, millest päevas möödub vähemalt 21 000 klienti ning üle 4000 on veoki ja autorongid. Juurdepääs ringteelt on tagatud viis aastat tagasi rajatud moodsa Kurna liiklussõlme kaudu. Eesti esimene IKEA kaubamaja ehitatakse samale liiklussõlmele, kilomeetri kaugusele äripargist. 

ARENDUSALA 

Äripargis on erineva suurusega kinnistud ning paindlik ehitusala, mis võimaldab pakkuda ehitusõigust hoonetele alates 2900 m2 kuni Tallinna mõistes üsna unikaalse 45 000 m2. Varajaste pöördujate jaoks on võimalik teha parim valik just kliendile sobivate parameetritega. 

Naabruses on kiiresti kasvavad Kangru, Uuesalu, Järveküla, Peetriküla, Jüri, Rae, Saku, Luige ja Kiili elamualad, kus juba täna elab üle 20000 inimese. See tagab vajaliku tööjõu ja tarbijaskonna läheduse. Suures mahus rajatud kergliiklusteed tagavad, et kohalikud elanikud jõuavad siia soovi korral ka jala või jalgrattaga. 

Äripark paikneb vahetult ringtee ääres ja 750m pikkune teefassaad pakub võimalust paigutada ettevõtete reklaami otse suure liiklusega maantee äärde. 

Võta meiega ühendust ja leiame Teile parima lahenduse! 

RESTATE! tegutseb kinnisvara arendus-, juhtimis- ja konsulteerimise valdkondades pakkudes oma partneritele ja klientidele kinnisvara terviklahendusi alates ostmisest, arendamisest ja haldamisest, lõpetades müügi- ja nõustamisteenustega. 

Liitu RESTATE! uudiskirjaga ja ole kursis värskeimate kinnisvaraturu uudistega: https://restate.ee/kontakt/

Asukoht