Tagasi

Tänassilma R-Park Motomaja (sinine) – Built-to-suit äripinnad Laagri külje all (auto/moto ja tehnika)

Lepatriinu tee 8, Tänassilma küla, Saku vald, Harju maakond

Üür

Tänassilma R-Park Motomaja (sinine) – Built-to-suit äripinnad Laagri külje all (auto/moto ja tehnika)

Lepatriinu tee 8, Tänassilma küla, Saku vald, Harju maakond

Kaubandus, StockOffice, Ladu, Kontor, Loftoffice
Dan Marcus Võsumägi
Dan@Restate.ee (+372) 5685 5848

Andmed

Andmed

Hind 3862.2 €
Hind / m² 10. 24 €/m²
Pindala 377.3 m²

Ehitusaasta: 2023

R-Park Tänassilma – MOTOMAJA ÄP. nr 7

ÄRIPIND

R-Park Tänassilma esimene etapp, moto ja tehnika hoone valmib 2023 juuni, ning asub vahetult Jälgimäe tee ääres! Hoonesse on planeeritud ruumid vahemikus 144,5 m2 kuni 1500 m2. Hetkel on võimalus luua ruumilahendus vastavalt kliendi vajadustele. Paindlik kontseptsioon annab võimaluse tuua ühe katuse alla nii töökoja, lao, tootmise, kontori kui ka esindusruumid. Hästi nähtav asukoht ja läbimõeldud taristulahendused annavad head eeldused ka kaubandusega tegelevatele ettevõtetele.

Kõrgus fermini : 7m
Korruseid: 2
Büroo kõrgus 2,8m
Lao punktkoormus: 30 kN
Tõstanduste suurused: 3,5m x 4,2m
Laadimine: maaga tasapinnas
Kinnistu suurus: 14 862 m2
Parkimiskohtade arv: 143 tk / parkimine tasuta

ASUKOHT

Äripark asub vahetult Tallinna piiri taga väljakujunenud Tänassilma tööstus- ja logistikapargi kõrval ning on sobiv kõigile tootmis-, lao- või muid äripindu vajavatele ettevõtetele. Tänassilma piirkond on end tõestanud efektiivse ärikeskkonnana siin juba tegutsevatele ettevõtetele, kus on võimalik ka tulevikus kasvada ja areneda. Tänassilma R-Park sobib ettevõtetele, kes hindavad kõrgelt läbimõeldud planeeringu ja taristu lahendusi, häid transpordiühendusi, tööjõu lähedust nii Tallinnast kui Saku ja Saue vallast ning häid naabreid ja koostööpartnereid ümbruskonnas tegutsevate ettevõtete näol.

LOGISTIKA

Äripark asub Jälgimäe ja Tallinn-Saku-Laagri teede ristumiskohas Pärnu mnt külje all. Äripargist on hea ühendus Pärnu maantee, Tallinna Ringtee, Paldiski maantee ja kesklinnaga. Kinnistud asuvad Tallinna linna piirist ca 2 km kaugusel, Tallinna ringteest ca 3 km kaugusel, Pärnu maanteest 0,3 km, Tallinna kesklinnast ca 15 km, Muuga sadamast ca 40 km ja nii Tallinna lennuväljast kui reisiterminalt ca 16 km kaugusel. Pärnu mnt ja Laagri liiklussõlme läbib päevas üle 40 000 sõiduki.

ARENDUSALA

Tänassilma R-Pargis on 14 tootmis- ja ärimaa sihtotstarbega kinnistut suurusega vahemikus 0,87–1,65 ha. Osasid kinnistuid on võimalik vajadusel ka liita (detailne info kinnistute infolehel). Kinnistute piirile on toodud kõikide kommunikatsioonide (vesi, tuletõrjevesi, kanalisatsioon, elekter, sidekanalisatsioon, gaas) liitumispunktid ning välja on ehitatud tänavavalgustus, sõidu- ja kõnniteed ning mahasõidud kinnistutelt.

R-Pargi arendamise ja müügiga tegeleb pikaajalise valdkonna kogemusega ehitus- ja arendusettevõte RESTATE.
Lisaks kinnistute müügile on meilt võimalik tellida ka projekteerimis- ja ehitusteenuse korras Teile sobiv(ad) hoone(d) võtmed kätte meetodil. Vajadusel saame pakkuda ka paindlikke üürilahendusi, kus hoone ehitakse täpselt Teie vajadustele vastav rätsepatööna ning renditakse Teile pikaajalise üürilepingu alusel.

Lisainformatsioon:
EST/ENG dan-marcus.vosumagi@restate.ee tel.5685 5848

Asukoht

Ava Google Maps